1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Tasfiyelik araç ve eşya satışı yapılacak
Tasfiyelik araç ve eşya satışı yapılacak

Tasfiyelik araç ve eşya satışı yapılacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı tasfiye işletme müdürlükleri, çeşitli araç ve eşyaları açık artırmayla satışa sunacak.

A+A-

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 885 lira ile en çok 59 bin 236 lira arasında değişen 46 aracı 27 Mart'ta, Van'da açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.

Bursa Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 3,75 lira ile en çok 155 bin 166,55 lira arasında değişen aralarında çakmak, cep telefonu bataryası, şarj cihazı, kulaklık, kol saatinin de yer aldığı 57 grup eşyayı, 28 Mart'ta Bursa'da, açık artırma yöntemiyle satacak.

İzmir Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 1.034 lira ile en çok 70 bin 244 lira arasında değişen binek otomobil, kamyonet, minibüs, arazi taşıtı, motosiklet ve otobüsten oluşan 27 aracı, 27 Mart'ta, İzmir'de açık artırma suretiyle satışa sunacak.

Diyarbakır Tasfiye İşletme Müdürlüğü, cep telefonları ve aksamları, elektronik eşya, sigara sarma makinesi, araç lastiği, kesme taş, havai fişek, tekstil malzemesi, elektrikli halı ısıtıcısı, çakmak, dizüstü bilgisayarın da aralarında bulunduğu 75 grup eşyayı, 28 Mart'ta Diyarbakır'da; Ergazi Tasfiye İşletme Müdürlüğü de 70 grup muhtelif eşyayı 26 Mart'ta, Ankara'da açık artırma yöntemiyle satışa çıkaracak. 

HABERE YORUM KAT