1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Tarım İş Sendikası’ndan Atalar’a ziyaret
Tarım İş Sendikası’ndan Atalar’a ziyaret

Tarım İş Sendikası’ndan Atalar’a ziyaret

DİYARBAKIR - Tarım İş Sendikası Genel Başkanı İlhami Polat, Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar’ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Tarım İş Sendikası Genel Başkanı İlhami Polat’la birlikte Diyarbakır Şube Başkanı Beşir Işık ve işyeri temsilcileri de ziyarete eşlik ettiler. Atalar, bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, sendika başkanı ve beraberindekilere teşekkür etti.

Atalar, Sendika başkanı ve ekibine Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün çalışma alanı ve İl Müdürlüğü’nün yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Tarım İş Sendikası Genel Başkanı İlhami Polat’la birlikte Diyarbakır Şube Başkanı Beşir Işık ve işyeri temsilcileri de ziyarete eşlik ettiler. Atalar, bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, sendika başkanı ve beraberindekilere teşekkür etti. Atalar, Sendika başkanı ve ekibine Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün çalışma alanı ve İl Müdürlüğü’nün yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. 

HABERE YORUM KAT