1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarsız takım olmaz
Taraftarsız takım olmaz

Taraftarsız takım olmaz

DİYARBAKIR - Diyarbakır değil, Türkiye’de hiçbir takım taraftarsız olmaz,onun desteğini almadan tam manasıyla başarıl olamaz.

A+A-

Bu her takım içinde bilinen gerçektir aksinide kimse inkar edemez.

Bu konu Diyarbakır içinde geçerlidir. Diyarbakırspor kurulduğu günden bu yanada taraftarsız ve desteksiz kalmamıştır.

Diyarbekirspor önceki hafta lafı bile edilmeyecek bilet konusunda taraftarlarıyla ters düştü. Bence değil, tüm Diyarbakır’ca yaşanan üzüntü kaynağı olsun. Bir çok  takım aman taraftarım gelsinde bana destek versin biletin ne kıymeti var diyor, ama bazılarıda bunu problem ediyor.

Diyarbekirspor’u destekleyen süper bir , cani gönülden destekleyen gurubu vardır.Niye bunlar küstürülüyorki.Bunlar ufak şeylerdir sproblem edilmemelidir, önemli olan takımın başarılı olup üst liglere çıkmasıdır. Sanki her takımın taraftarı maça biletlemi giriyor. Azrailler gurubu Diyarbekirspor için canını verecek kendini ispatlamış bir guruptur. Biz bu yazımızlada kimseye yağ çekmiyoruz. Gerçek neyse odur, büyük kitleye hitap eden takımın, büyük kitleden oluşan bir taraftar gurubu olmalıdır. Bu işlerde birlik beraberlik içerisinde mücadele edilmelidirki bir efsanevi kulübün takımıda başarılı olabilsin.

HABERE YORUM KAT