1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarlardan Diyarınsesi'ne Teşekkür
Taraftarlardan Diyarınsesi'ne Teşekkür

Taraftarlardan Diyarınsesi'ne Teşekkür

Diyarbakır Valisi Cahit Kıraç çok kısa sürede Diyarbakırsporlu taraftarın sevgisini kazandı.

A+A-

Göreve atanır atanmaz, kentin sorunlarını masaya yatıran Vali Kıraç,öte yandan Diyarbakırsporlu taraftara da kayıtsız kalmadı. Yeşil-Kırmızılı renklere gönül veren taraftarlar dertlerini Vali Kıraç'a anlatmak için istedikleri randevu anında kabul görmüştü.

Diyarbakırspor Taraftarının aynı çatı altında toplandığı Dernekler Birliği Yönetimi Başkan Ramazan Tugay, 2.Başkan Orhan Tuma ve Taraftar sorumlusu Fırat Güneş'i makamında kabul ederek sorunlarını dinleyen Vali Kıraç, görüşmeden bol bol not almıştı. Burada Vali Kıraç'a kulübün sorunları hakkında genel bilgiler veren Tugay, ayrıca sorunları içeren detaylı dosyayı da Kıraç'a sunmuştu.

DİYARİNSESİ'NE ÖZEL TEŞEKKÜR

Diyarbakırspor Taraftarları Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay, bu gelişmelerden sonra yaptığı açıklamada, "Sadece 1 hafta için görev yaptığım ve onur duyduğum Diyarbakırspor'da, çalışmalarımdan sonra  kentin dinamiklerinin, en önemlisi Valiliğin olumlu olarak harekete geçmesi adına çok mutluyuz. Özellikle sayın Valimizin bu kadar kısa sürede bizlere verdiği destekten dolayı çok sevinçliyiz. Diyarbakırspor için kurtuluş meşalesi yanmıştır. Bu aşamaya gelmemizde, bizlere desteğini esirgemeyen ve sonuna kadar yanımızda olan Diyarinsesi.Org haber sitesine, Diyarbakırspor taraftarları olarak sonsuz şükranlarımzı, teşekkürlerimizi borç biliyoruz. Bunun dışında bizlere karşı önyargılı olan, bizlere karşı olanlar, aslında Diyarbakırspor'un karşısında oldular. Beni veya arkadaşlarımı kimse sevmek zorunda değil. Ama amaç habercilikse biraz etraflarına bakmalarını ve Diyarbakırspor sevdalarını bir teraziye koymalarını öneririz. İlkeli ve tarafsız habercilik anlayışları buysa, biz ne kadar tarafsız olduklarını bir kez daha gördük. Diyarbakırsporu çok sevdiklerini söyleyenlerin kulübün kapatılması için nasıl uğraş vermeleri aslında tam bir tezattır, çelişkidir. Ben, taraftarlarımız adına habercilik anlayışı olarak Diyarinsesi'ni bir kez daha kutluyor, saygılarımızı ve sevgilerimizi iletiyoruz." dedi.

NOT: Diyarinsesi.Org sitemiz, kendini bu kente adayan, Diyarbakırspor sevgisinin asla ölçülmez bir parçası olarak tüm taraftarımzın sonuna kadar yanlarında olmaya söz veriyoruz. Bunu bir minnet değil, bir görev olarak telakki ediyoruz. Saygılarımızla...

BU HABER SADECE DİYARİNSESİ.ORG'DE

HABERE YORUM KAT

1 Yorum