1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarlar'dan Diyarbekirspor yönetimine çağrı
Taraftarlar'dan Diyarbekirspor yönetimine çağrı

Taraftarlar'dan Diyarbekirspor yönetimine çağrı

Spor Toto 3.lig 2. grup kulüplerinden Diyarbekirspor yönetimininin TFF ‘ye Kadınlar ligine girmek için baş vuru yapması taraftarlarını üzdü.

A+A-

Taraftarlar yönetimlerinin Akademi liginede başvurması talebinde bulundular.Diyarbekirspor taraftarları kulüplerinin Akademi ligine katılması için TFF ‘ye başvurmasını istiyor. Yeni sezonda akademi liginden takımlarının olmasını istiyorlar. Bir çok taraftar, kulüp yönetiminden istekleri var, kadınlar ligi için TFF’ye başvuruyorsunuz. Mümkünse gençleriniz için yani alt yapı takımlarınız içinde Bölgesel Akademi ligine müracaat edin.

Hiç değilse hersezon birkaç gencimiz A takımına rahatlıkla girer yeterki bu imkan tanınsın. Bir gurup Diyarbekirspor taraftarı adına bir açıklma yapan Rohat Yılmazer, “ Biz Diyarbekirspor taraftarları olarak takımımızın sevdalısıyız ve onun yanındayız. Çünki ölene kadar vazgeçmeyiz dededen babadan bizlere miraz kalmıştır bu sevgi. Yönetim kurulumuzdan ricamız, kadınlar futbol ilgine müracaat etmişler lige girmek için. Onlardan ricam Bölgesel Akademi ligi içinde müracaat edip gençlerinide mutlu etsinler alt yapıda takımlarından başarı istesinler. Bölgemizde tüm takımlar akademi liginde mücadele ediyor, biz niyae olmayalımki.

Batman ilinin bile akademi liginde takımı var. Biz Diyarbakır iliyiz 2 milyon nufüslü niçin akademi liginde olmayalımki. A takımımız bunun çok faydasını görür biz taraftarlar olarak büyük destekçileri olacağız. TFF Ergani Gençlerbirliği takımını Akademi ligine davet ediyorda bizimi almaz bu lige sanki. Yönetimimizden iyi haberler bekliyoruz “ dedi.

HABERE YORUM KAT