1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarlara bu ceza çok ağır
Taraftarlara bu ceza çok ağır

Taraftarlara bu ceza çok ağır

Spor toto 2.lig kırmızı grubu takımlarından Amed Sfk, Perşembe günü İstanbul’da oynayacağı Ziraat Türkiye kupası maçında oynayacağı Fenerbahçe maçına seyirci alınmayacağı kararı Diyarbakır’da üzüntüye neden oldu.

A+A-

Diyarbakır’lı futbolseverler alınan kararın tek yanlı ve tutucu bir karar olduğunu, Diyarbakır’lı taraftarların bu cezayı hak etmediğini belirten bir gurup Amed SFK taarftarı adına konuşan Rohat Yılmazer “ bu yapılan Türkiye genelinde ayıplanan bir karardır.

İstanbul’da Fenerbahçe – Amed Sfk maçı oynanacak, gelin karar alın diyinki Diyarbakır’lı olan hiç kimse bu maça giremez hayret bi şey ve bir durum. Amed SFK taraftarı kime ne yapmışki kimin sahasını yakmışki. Hakemi dövmüş, veya sahaya hücüm etmişki böyle ağır cezaya layık görüyorlar. Bu verilen ceza, Diyarbakır’lı futbol severlere saygısızlık ve haksızlıktır. Çünki yapılan utanç verici bir karadır. Kişi hürriyeti engelenmektedir. Bu adeletsiz ve tutucu yanlı kararı kınıyoruz ve protesto ediyoruz. Bu kadarıda fazla olmuş bu acizce verilmiş bir karardır “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT