1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Taraftarlar Yeşil Bursa maçına alınmayacak
Taraftarlar Yeşil Bursa maçına alınmayacak

Taraftarlar Yeşil Bursa maçına alınmayacak

DİYARİNSESİ.ORG - 3.Lig 2.Grup'ta 15 Şubat Pazar günü Bursa'da oynanacak Yeşil Bursaspor-Diyarbakırspor maçı öncesinde Bursa'da erken alarm verildi.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR TARAFTARI YEŞİL BURSA MAÇINA ALINMAYACAK
 
Bursa Spor İl Güvenlik Kurulu, bu maça Diyarbakırlı sporseverlerin alınmamasını kararlaştırdı. Kararın gerekçesi;geçmiş yıllarda Diyarbakırspor ve Bursaspor arasında gerek Bursa ve gerekse Diyarbakır'da oynanan maçlarda yaşanan gerginlik gösterildi. Böylece Bursa'da yaşayan Diyarbakırspor taraftarları, Yeşil Bursaspor karşısında takımlarına destek veremeyecek.
 
 
GÖLCÜKSPOR HAZIRLIKLARINA DEVAM
 
Pazar günü kendi sahasında zirve yarışında kritik öneme sahip maçta  Gölcükspor'la karşılaşacak olan Diyarbakırspor A.Ş'de hazırlıklar devam ediyor. Seyrantepe tesislerinde gerçekleşen idman düz koşu çalışmasıyla başlayıp kondisyon ağırlıklı idmanla devam etti. İdmanın ikinci bölümünde teknik heyet, dar alanda pas çalışması ve taktikal oyun çalışması yaptırdı. 
 
 
YARINKİ İDMAN ATATÜRK STADI'NDA
 
Sakatlığı geçen Ali Setirekli'nin takımla beraber idmana başlaması sevindirdi.
Perşembe günkü  çalışmasını Atatürk Stadı'nda yapacak olan Diyarbakırspor A.Ş'de saat 13.00'da başlayacak idman ve çift kale maç taraftarlara açık olacak.
 

HABERE YORUM KAT