1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarlar transferleri bekliyor
Taraftarlar transferleri bekliyor

Taraftarlar transferleri bekliyor

DİYARBAKIR – Spor toto 3.lig 2.grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor’un 2015- 2016 futbol sezonu için teknik direktör Bülent Demirkıranlı ile 1 yıllık sözleşme imzalaması Yeşil – Kırmızılı taraftarlarını sevindirdi.

A+A-

Yeni Diyarbakırspor’umuzun yeni sezonda ince eleyip sık dokuması gerektiğini  geçen iki sezonu düşünmek bile istemediklerini belirten 45 yaşındaki Muhsin Sarpir,Porofesyonel takımımızın en önemli konularından bisininin Teknik direktör sorunuydu. Yönetim kurulumuz, Ünyespor, bayrampaşaspor ve İstanbulspor’da başırılı görev yapmış Bülent Demirkıranlı ile sözleşme imladı.Hayırlı olsun deriz, ama bilindiği gibi Yeşil – kırmızılı takımımızda 14 futbolcumuzun sözleşmesi devam ediyor.

Bununla birlikte 12 futbolcumuzunda sözleşmesi sona erdi. Teknik Heyete çok büyük görev düşüyor, kimler kalacak kimler gidecek konusunun yanında sözleşmesi sona erenlerden kadroda kalabilecekler kararı önemlidir. Bunları bitirdikten sonrada sıra dış transfere geliyor.

Diyarbakırspor artık 2 yılki korkulu rüyayı atlatıp. Gerçek sevinçli günleri yakalayıp daha sezonun sonu yaklaşmadan bir üst lige çıktığını göstermek biz taraftarlarını, yönetimini sevindirmek , mutlu etmek 2 milyon nüfüslü kentimize eski Diyarbakırspor günlerinin yaşanmasına vesile olacaktır “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT