1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarlar takımlarını destekyecekler
Taraftarlar takımlarını destekyecekler

Taraftarlar takımlarını destekyecekler

Spor toto 3.lig 2. Grubu takımlarından Diyarbekirspor’un taraftarları şartlar ne olursa olsun takımlarını destekyeceklerini söylüyorlar.

A+A-

Geçen Sezonu unutmayacağız diyen bir gurup taraftar adına açıklama yapan Süleyman Varan, “ Diyarbekirspor’umuz geçen sezon hiç yoktan haksızlığa uğrayıp hedefinden uzaklaştırılmıştı.Fakat  bu sezon yönetimimiz iyi bir kadro kurdu buna inanıyoruz.

Çıkan olayları bizlerde tasvip etmemiştik, ama cezasını biz çektik. Hem takımımız hemde  futbolcularımız. Ama artık şartlar ne olursa olsun kesinlikle tek düşüncemiz centilmence takımımızı desteklemek olacak.Bize  verilen 5 maç seyircisiz oynama çok önemlidir. Futbolcularımız bizim desteğimizi almadan 5 maç oynayacaklar. Bu öyle kolay bi şey değildir.Biz futbolcularımıza güveniyoruz.

İnşallah bu zorluğuda önümüze çıkan engelleride kolaylıkla aşacağız.Biz hedefimize ulaşıncaya kadar futbolcularımızın yanındayız ve onların destekçisiyiz. 5 Maç onların hasretine dayanmaya çalışacağız. Stad dışından desteğimizi sürdüreceğiz. Yönetimimizden ricamız Atatürk stadının tribün koltuklarını oturabilir bir hale getirsinlerki bizlerde maç seyredeceğiz diye mağdur olmayalım “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler