1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarlar o kişiyi lanetledi
Taraftarlar o kişiyi lanetledi

Taraftarlar o kişiyi lanetledi

Diyarbakırspor Dernekler Birliği sahaya giren ve şiddet yanlısı olanları lanetleyen bir açıklamada bulundu.

A+A-

Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay, Diyarbakırspor'u kentte bitiren zihniyete bundan böyle paye verilmeyeceğini belirterek bunları lanetlediklerini söyledi.

Tugay:"45 Yıllık bir çınarı yıkmak için ellerinden geleni yaptılar, şimdi sıra geldi Yeni Diyarbakırspor'a, anlaşılan o'ki bu kentte birileri sporu ve bu kulübün isminden rahatsız oluyorlar. Bu tip olayları o kadar çok yaşadık ki, bundan sonra ancak avuçlarını yalarlar. Kulübümüz sahaya giren o meczup hakkında dava açtı. Bizde Taraftarlar adına Dernekler Birliği olarak davaya müdahil olmak için müracaat edeceğiz. Kesinlikle bu tür kişieri asla maçlarımıza istemiyoruz. Bu tür niyetleri olan kişilere karşı tüm gençlerimizi devamlı uyarıyoruz, burada taraftarlarımıza bir kez daha sesleniyoruz, maçlarda herkes yanındakine mukayyet olsun. Bir musibet, bin nasihattan iyidir derler bu'da bizlere ders olsun. Bir daga bu tür çirkin olayların olmasını istemiyoruz.

Bizler Diyarbakırspor ismini yaşatmak için nelerle uğraşıyoruz, kendini bilmez birisi çıkıp sahaya giriyor, bu densizlik, meczupluktur, bu hem bu kente, hem de bu kulübe ihanetten başka bir şey değil, Bu tip insanlar kesinlike gelmesin istemiyoruz.

Takımımız iyi gidiyor, bu hafta 2 puan kaybettik olsun, daha yolumuz uzun bu yolun sonunda başarı mutlaka gelecektir.

Dernekler Birliği olarak hafta sonu oynayacağımız Kocaelispor deplasmanı için organizasyon yapacağız. Bu karşılaşmada İstanbul'dan çok fazla taraftarımız maça gelecek. Bizlerde yanlarında olmak için Kocaeli'de olacağız"

HABERE YORUM KAT

3 Yorum