1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarlar Belediye'ye ateş püskürüyor
Taraftarlar Belediye'ye ateş püskürüyor

Taraftarlar Belediye'ye ateş püskürüyor

45 Yıllık bir maziye sahip olan Güneydoğunun Yeşil-Kırmızılı ekibi Diyarbakırspor'da her gün sorunlara bir yenisi ekleniyor.

A+A-

Yanlış yönetilmesi sebebiyle bölgesel amatör lige kadar düşen Diyarbakırspor'da klüp binasını Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor mahkeme kararı ile Diyarbakırspor'u tahliye etmek istemesi, Diyarbakırspor taraftarlarını isyan noktasına getirdi.

Çeşitli sosyal medya siteleri üzerinden örgütlenen Diyarbakırspor taraftarları, Büyükşehir Belediyespor'a tepkilerini dile getiren taraftarların ortak görüşü şöyle " Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Baydemir, geçtiğimiz dönem yerel seçimler öncesi tv ve gazetelerede verdiği bir demeçte Diyarbakır bir kaledir asla yıkılmaz demişti. Şimdi bizde aynen Sayın Baydemir'e şunları söylüyoruz. Ali Gaffar Okkan klüp tesisi Diyarbakırspor'un kalesidir asla yıkılmayacaktır ve tahliye edilmeyecektir. Ortada yaşanan bir klüp, yeni seçilen bir yönetim ve dün'de BAL katılım bedeli olan 29.000 TL'yi TFF nezdindeki banka hesabına yatırmıştır. Biz taraftarlar olarak Diyarbakırspor klübümüz her ne olursa olsun o armanın şerefi ve onuru için yanında olacağız. Biz yeni eski orta anlamayız. Ortada halen yaşayan ve direnen bir şanlı ve şerefli Diyarbakırspor vardır.

Şimdi çıkmış birileri ortada klüp binasını tahliye edin diyor.Yahu sizde hiç mi vicdan yok. Daha adam ölmeden hemen evini almak istiyorsunuz hangi vicdana sığar bu anlayış.

Kimin zaman geldi devlet takımı oldu, kimi zaman geldi belediye takımı oldu artık bırakın yakamızı EDİ BESE". dediler.

Kaynak: Diyarinsesi.ORG/Özel HABER

HABERE YORUM KAT

3 Yorum