1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftarlar başarı istiyorlar
Taraftarlar başarı istiyorlar

Taraftarlar başarı istiyorlar

Spor Toto 3.lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor’un 7 ‘ 70’ şe kadar taraftarları artık takımlarından başarılı olmasını istiyorlar.

A+A-

Diyarbekirspor taraftarları takımlarının gidişatını beğenmiyorlar.

 

Ligde oynadığı 4 maçta 1 galibiyeti, 1 beraberilği olan 4 puana sahip olan Yeşil – Kırmızılı takıma ligin 12 sırasını yakıştıramadıklarını belirten bir gurup taraftar adına bir açıklama yapan Süleyman Aydın,  “ Sezon başında gerekli trans ferler yapılıyor, Teknik Direktörlüğe Bülent Demirkanlı getiriliyor ama sahanda oynadığın maçta ne yazıkki Denizli Buyükşehir Belediyespor’a mağlup oluyorsun. Ardından takımın büyük ölçüde transferini yapan Teknik direktör Bülent Demirkanlı istifa ediyor. Bu beğenmediğimiz bir durum.Eğer iş bitirici bir transfer yapılabilseydi durum hiçte böyle olmazdı.

 

Şimdi eski Teknik Direktörümüz Namık Altunsoy, göreve getirildi. Eğer sahada başarılı olabilecek bir transfer yapılmışsa yeni hocamız başarıl olur. Ama bunun aksiyse hiçte olamaz. Biz Diyarbekirspor taraftarları artık takımımızdan başarı istiyoruz. 7 ‘den 70’şe tüm taraftarların morali bozuk,çoçuklarımız bile üzülüyor. Yönetim kurulumuz eğer bir yanlışkık yapılmışsa düzeltsin.3 Lig Diyarbekirspor ismine yakışmıyor.

 

Kaç sezondan beri aynı şeyleri yaşıyoruz. Beklemediğimiz sonuçları alıp başarısız oluyoruz. Bu sezon daha sezon başı ne yapılacaksa yapılsın işler sıkı tutulsun başarılı bir çizgi yakalanıp bir üst lige çıkılsın “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler