1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar yeri Göğü inletti
Taraftar yeri Göğü inletti

Taraftar yeri Göğü inletti

Diyarbakırspor'a gönül verenler bugün kulübün 45. kuruluş yıldönümünü havai fişeklerle kutladılar.

A+A-

Güneydoğu'nun en köklü kulüplerinden biri olan Diyarbakırspor bugün tam 45 yaşına bastı. Ofis konuk evi önünde başlayan kutlamalara taraftarlar oldukça ilgi gösterdiler.

Diyarbakırspor Taraftarları Dernekler Birliği'nin öncülüğünde yapılan kutlamalarda Yeşil-Kırmızı kulübe gönül verenler havai fişeklerle gök yüzünü rengarenk renk çümbüşüne dönüştürdüler.

Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay, 2.Başkan Orhan Tuma, Birlik Taraftar sorumlusu Fırat Güneş  yaptıkları ortak açıklamada, taraftarlara teşekkür ederek şunları söylediler: "Biz burada bir kez daha gördük ki Diyarbakırspor sevgisi, Yeşil-Kırmızı sevdası asla bitmemiş. Bu kulübe, bu armaya gönül verenler hepsi burada. Bundan dolayı çok mutluyuz, çok sevinçliyiz, gelecek açısından da umut doluyuz. Sağolsun kutlamalarımıza Sayın Vali Yardımcımız Cemal Kansız'da bizzat katılarak bizlerin yanında olduğunu gösterdi. Burada bir teşekkürü'de Resmi Grubumuz olan Orjinal Azraillere, Sosyal Medya Facebook Grubumuz www.facebook.com/Diyarbakirsporluyuz21'a yürek dolusu teşekkür ediyoruz. O kadar güzel çalışmışlar ki, tüm emeklerini burada ortaya koydular. Günlerdir bu gece için uğraştık ama harika bir görsel şov oldu. Bu gece için ancak şu söylenebilir, Kuruluş Yıldönümümüz, kurtuluş Günümüz olacaktır. Emeği geçen tüm taraftarlarımıza, bayrak asarak destek olanlarada ayrıca teşekkür ediyoruz. Bunlardan biride Özel Sur Dental Diş Labatuvarı sahibi olan Sayın Şeyhmus Şenyiğit'tir onun bu vefakar ve örnek davranışını bu taraftar asla unutmayacak. Umarız diğer esnaf ve kurumlarımızda bu davaya sahip çıkarlar, destek olurlar. Diyarbakırspor'u uzaktan seyrederek, oturarak sevmek olmaz, sevgi emek ister, mücadele ister, destek ister. Herkese saygılar sevgiler sunuyoruz"

1016503_563938703644893_597480898_n.jpg

BU HABER SADECE DİYARİNSESİ.ORG'DE

HABERE YORUM KAT

1 Yorum