1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar YARIN Diyar için buluşacak
Taraftar YARIN Diyar için buluşacak

Taraftar YARIN Diyar için buluşacak

Diyarbakırspor Taraftarlarının son umut olarak gördükleri, "Borçlar silinsin, Diyar Kurtulsun" için Cumartesi günü basın açıklaması yapılacak.

A+A-

Diyarbakırspor Dernekler Birliği'nin organize edeceği taraftar buluşması 20 Nisan 2013 günü Saat 14:00'de Dağkapı Dalokay Meydanında yapılacak.

Birlik adına açıklamada bulunan, Dernek Başkanı Ramazan Tugay, alacaklı olanları son kez hibe etmeye davet edeceklerini belirterek, "Bu paraları kulübün veya herhangi birilerinin vermesini beklemek, akıl karı değil. Biz taraftarlar artık Allah için diyoruz, bu kulüp artık amatöre düştü, daha ne bekliyorsunuz. Hiç mi bu memleketin, bu takımın, bu gençlerin hatırı yok yanınızda, bu ölü alacaklarınızdan vazgeçin artık. Yoksa bu kulüp kapanacak, nedir bu inat,  bu kin, intikam kime karşı neye karşıdır, anlamakta zorlanıyoruz Yoksa halen birilerinin kulüp başına gelerek o paraları vermelerini mi bekliyorlar. Bunun adına ölüden medet ummaktan başka bir şey değil.

Sayın Bedirhan Akyol hafta içerisinde bir açıklama yaptı ve Kulübün borçlarının hibe edilmesi halinde, kimseden 5 kuruş beklemeksizin göreve talip olduğunu, üstelik bu işi bilen, ekibi hazır olan Sayın Akyol'a destek verilmesini istiyoruz. Bu Diyarbakırspor için son şans, son ümittir. Başka Diyarbakır olmadığına göre, gelin memleket sevginizi gösterin ve hibe edin.

BORÇLAR SİLİNSİN, DİYAR KURTULSUN

Diyarbakırspor bugüne kadar herkese basamak oldu, herkese bir şeyler verdi, bugün sıra onlarda, gelsinler alacaklarından artık vazgeçsinler. Bütün taraftarlarımızı Cumartesi günü Dalokay Meydanında görmek istiyoruz.

Öte yandan haftalar önce Şampiyonluğu garantileyen Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'umuza, Başta Sayın Başkanları Metin Kılavuz'a, tüm teknik ekibi, ve futbolcularımızı yürekten kutluyoruz. Helal olsun bu şampiyonluk sizlere ve kentimize hayırlı uğurlu olsun.

Cumartesi günü Diyarbakırspor'umuza sahip çıkmak için, öncelikle spor taban birlikleri ve sivil toplum kuruluşlarınıda yanımızda görmek istiyoruz.

Öte yandan Azrailler Grubu'da Sosyal Paylaşım sitelerinde, hafta sonu yapılacak olan buluşma için çağrı yaparak taraftarları davet etti.

"20 Nisan Cumartesi günü Dağkapı Dalokay Meydanı'nda, saat 14.00'da basın açıklaması gerçekleştireceğiz.Basın açıklamasının ana tema'sı kulübümüzün mevcut borçlarının hibe edilmesi olacak.
Diyarbakırspor'umuz için önem arz eden bu basın açıklamasına grup üyelerimiz başta olmak üzere herkesi bekliyoruz.
Borçların hibe edilmesi için Ankara'da önemli isimler birtakım görüşmeler yapmaktadır.
Son nefesimize kadar pes etmeyeceğimizi birkez daha göstermenin tam vakti! Cumartesi günü sesimizin daha gür çıkması için saat 14.00'da Dağkapı Dalokay Meydanı'nda buluşalım!"

HABERE YORUM KAT