1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar köpürdü: 'Bizi satanı bu takımda istemiyoruz'
Taraftar köpürdü: 'Bizi satanı bu takımda istemiyoruz'

Taraftar köpürdü: 'Bizi satanı bu takımda istemiyoruz'

Diyarbekirspor'un Barış Ataş transferine taraftarlar sosyal medya üzerinden tepki yağdırdı.

A+A-

BARIŞ ATAŞ TRANSFERİNE TEPKİ YAĞIYOR

Diyarbakırspor'un Süper Lig döneminde takımın kaptanlığını yapan alt yapıdan yetişmiş Barış Ataş'ın transfer haberi Diyarbekirspor tarafından bugün duyuruldu.

Haberin hemen ardından Diyarbakırspor tarafttarları bu transfere tepki gösterdi.

Hatırlanacağı üzere Diyarbakırspor'un çöküş döneminde Barış Ataş alacaklarından dolayı kulübü TFF'ye şikayet ederek, boşta kalmış, akabinde kulübünün zor durumda olmasına aldırış etmeden bonservis bedeli kazandırmadan Trabzonspor'a transfer olmuştu. Bununla yetinmeyen Barış Ataş daha sonra kendisini yetiştiren, kaptanlığına kadar yükselmiş kulübünü icraya vererek alacaklarını tahsis etme yolunu seçmişti.

Diyarbakırlı olan Barış'ın bu hareketi üzerinden uzun yıllar geçsede taraftarlarca unutulmamış. Diyarbakırspor'un sosyal medya sayfasında bu transfere gösterilen tepkilerin bir kısmını olduğu gibi paylaşıyoruz.

Diyarbakırspor Taraftar Sayfası:

Barış Ataş vakti zamanında Diyarbakırspor'umuzu TFF'ye şikayet ederek serbest kalıp bonservis bedeli olmadan Trabzonspor'a transfer olmuştur. Bununla yetinmeyen Diyarbakır çocuğu Barış kulübümüzü icraya vermiş bu hareketiyle yüreğimizde derin yara bırakmıştır.
Yüreğimizde yaralar bırakan isimleri daha önce kulübe dahil eden yöneticilerimize gereken toleransı fazlaca tanıdık.
Tolerans tanıdığımız bu isimlerin kulübümüze hiçbir faydası olmamıştır.
Buradan kulüp yetkililerine sesleniyoruz. Barış Ataş transferi kocaman bir hatadır! Bu transferin hocanın isteğiyle olmadığının da farkındayız! Yanlış yapıyorsunuz, YAPMAYIN!


Oktay.M..
.......  ve para için kendi memleketini satan biri . D.bakırspor eskiden maddi külfet attındayken baska memleketli oyuncu bile alacaklarını hibe ederken barış ataş gibi .... bi insan alacakları ıcın kulübü tff ye sikayet etmişti . D.bakır ekmeğini yiyeyn bı ınsan bnu yapıyosa ıkıncı kez utanmadan .... bu formayı nasıl terletecek ? Hangı yüzle bu onurlu taraftar karsısına cıkacak . Tabı ....  adamda yüz kızarma olmaz kı . Baskandada sorun var . Böle .....  bır oyuncuyu almamalıydı . Ortasahanın babası enisi mi kesecek ? Kecıörende takır takır 30 maç üstü oynayan muhammedı mı kesecek ? Umudu mu kesecek ademi mi kesecek ?  Takım ıcınde ikilik yapar . Transfer döneminin en hatalı tercıhı cok yanlıs bı tercih . Yetenek yk anca bos bos koşsun

Mazlum K....
#barışataşıiztemiyoruz! Yönetim her seferinde bu Yanlışı yaptı taraftara kulak vermedi. Dileriz bu defa klübe ve taraftarına yakışanı yapıp bu transferden vazgeçerler.
Yapılan açıklama da dahi beyan edilmiş klüp menfaati için yapılan bir transfer değil. Barış'ı sahiplenmek için yapılan bir transfer. Diyarbakırspor klübü yetimhane değildir!!

Kırmızı Yeşil:
Bu yönetim bu kafayla 10 sene geçsede şampiyon olamaz !

Mehmet E...:
Barış torpille futbolcu oldu iyi futbolcu olsaydı bu ligde ne işi var arkadaşlar diyarbakır da demiyorum yalnız bu ligde onuda yanlış anlamayın

Fatih G..:
Geri gitsin bu saatten sonra yarari olmaz dost kotu gunde bellidir.

Mahsun G...:
Diyarbakırspor halkın takımı ise biz böyle adamları istemiyoruz bize boyleleri lazim degil kulüb hacize geldiğinde gözü yaşlı taraftarlar olarak protesto ettik senin yaptigin o yanlış hareketini.
Seni diyarbakırsporda oynatmiyacaz bunu bil

Şeyhmus Ş....:
MİSYONUMUZU taşıyamıyorsan,değerlerine ihanet edenleri kucaklıyorsan ve DEĞERLİMİZE(DİYARBAKIRSPORUMUZA)yakışmayacak faaliyetler yapıyorsan demek ki ya yanlış yoldasın ya da yanlış yönlendiriliyorsun...

Münir D....
İstemiyoruz barış Ataş 'ı

Ali K....
Bence hiç gerek yok admin para için kulubünü şikayet eden Adam'ı ben tuvaletçi diye bile almam

Uğur Y...
Gereksiz. 10 yıl önce diyarbakırspor maçlarndayken barışı begeirdim ama artk bitti. Sonuna kadar diyarbakır çocugudur eyvallah ama boş bi transfer.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler