1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar hayal kırıklığı istemiyor
Taraftar hayal kırıklığı istemiyor

Taraftar hayal kırıklığı istemiyor

İki profesyonel takımı 2. Ve 3. Ligde olan Diyarbakır'ın futbol sever taraftarları Yeni Diyarbakırspor'dan hayal kırıklığı yaşatmamasını istiyorlar.

A+A-
Geçen Sezon Play – Ofta bir üst ligi yani 2.ligi kaybeden ve biz taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan ve üzen Yeni Diyarbakırspor bir grup taraftarı adına bir açıklama yapan Rohat Yılma,  Bizler 7 'den 70'şe Diyarbakırspor hastasıyız ve Yeşil – Kırmızılı renklerin hastasıyız. Bizler istiyoruzki takımlarımız üst liglere çıksın.
 
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'de bu sezon o şansı göremiyoruz. Bir üst lige çıkması için. Fakat Yeni Diyarbakırspor'da umut var.Bizim gayemiz hayal kırıklığına uğramamaktır geçen sezon gibi. 2 Milyon nüfüslü bir kentte süper ligde ne yazikki bir takımımız yoktur.Bu durum hiçte Diyarbakır'a yakışmıyor. Bu nedenle işler sıkı tutulmalıki , bir üst lige çıkılabilinsin. Kentimizede bu yakışmıyorki. Ligin bitmesine sayılı haftalar kaldı, artık her bizlerin lehine olmalıdır.Büyük bir taraftar kitlesi bu sevinçli günü bekliyor.
 
(Diyarinsesi.org MY)
 
Bununla birlikte stad konusa halledilmelidir. Yeni sta bitmeden Atatürk stadına TOKİ tarafından bir müdahele yapılmamalıdır. Çünki takımlarımızın maç oynayaackları stad yoktur, yetkililerimiz bunu bildikleri halde göz göre göre kabul etmesinler.” Dedi.
 

HABERE YORUM KAT