1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar Diyarını terkemedi
Taraftar Diyarını terkemedi

Taraftar Diyarını terkemedi

1968 yılında kurulan Güneydoğunun en köklü kulüplerinden biri olan Diyarbakırspor'un 45.kuruluş yıl dönümünü taraftar unutmadı.

A+A-
Bölgenin süper lige ilk çıkan ve liglerin 3 büyüklerin korkulu deplasmanlarından biri olan Diyarbakırspor 45 yaşında.  Başa gelen yönetimlerin kötü yönetimleri sonucu bu sezon BAL Liginde mücadele edecek olan Yeşil-Kırmızılı kulübün sahipsizliğinden henüz bir yönetimi dahi yok.
Diyarbakırın en etkili taraftar gruplarından olan namı Diyar Orjinal Azrailler Grubu 24 Haziran 20aklar13 Tarihinde 45.Kuruluş yıldönümlerini kutlayacaklar.
Orjinal Azrailler Grubundan yapılan açıklamada:
"Diyarbakırspor'umuzun kuruluşunun 45. yılını her yıl olduğu gibi meşalelerle kutlayacağız. Ofis 24 Haziran'da Diyarbakırspor aşkıyla aydınlanacak. Bu sevgiyi herkese göstereceğiz. Takımımız amatörde fakat sevgimiz daima doruklarda! Sen çok yaşa Diyarbakırspor!
 
24 Haziran Pazar günü saat 20:30'da Ofis Konuk evinde toplanıp 21:00'da Ofis İş Bankası önünde olacağız. İşaretlerle beraber besteler, meşaleler ve havai fişeklerle Diyarbakırspor'umuzun doğuşunu kutlayacağız. "
 
 
Orjinal Azrailler Grubu

HABERE YORUM KAT