1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar başarı bekliyor
Taraftar başarı bekliyor

Taraftar başarı bekliyor

Spor toto 3.lig 2. Grubunda bulunan Yeni Diyarbakırspor'un taraftarları takımlarının üst liglere layık olduğunu,bunu gerçekleştirebilmek için birlik beraberlik içerisinde hareket edilmesi istendi.

A+A-
Yeşil – Kırmızılı takımın 40 yıllık taraftarlarından Nejat Önal, yaptığı açıklamada, “ Takımlarının durumuna çok üzüldüklerini, artık başarısız olmamasını ve alt liglerde takımımızın futbol oynamasını istemiyoruz.
 
1968 Yılında kurulan kulübümüz binlerce taraftarı vardır 7 'den 70 şe taraftarı olduğumuz takımımızın artık süper ligi çıkma sezonları gelmiştir. Yönetimimizden bu konuda çok dikkatli ve titiz olmasını istiyoruz. İşin doğrusu tek kelime Diyarbakırspor'umuz üst liglere layıktır. Yeter artık alt liglerde süründüğümüz.
 
Önceki sezonlarda 1. Ligdeki rakiplerine kök söktüren ve onların korkulu rüyası olan takımımız ne yazıkki 3.ligde mücadele ediyor. Bütün temennimiz üst liglere çıkmasıdır. Sezon başında üst lig konusu ciddi olarak ele alınsaydı. Şimdi durum böyle olmazdı. Çok şansız maçlar oynayıp, başarısız sonuçlar aldık. Aksi takdirde şimdi ligin üst sırasındaydık ve 2.lige terfi edecektik sezon sonunda. Artık bu işe birlik beraberlik içerisinde baş koyulmaliki bir üst lige çıkılabilsin. Biz Diyarbakırspor'u alt liglerde mücadele eden bir takım olarak görmek istemiyoruz “ dedi.
 
 
(Diyarinsesi.org MY)
 

HABERE YORUM KAT