1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tanrıseven'den centilmenlik ve dostluk açıklaması
Tanrıseven'den centilmenlik ve dostluk açıklaması

Tanrıseven'den centilmenlik ve dostluk açıklaması

DİYARİNSESİ.ORG - Alanya Kaymakamı Dr.Hasan Tanrıseven yarın oynanacak olan Amedspor - Albimo Alanyaspor maçı öncesi dostluk ve centilmenlik açıklaması yaptı.

A+A-
Amespor'un isim değiştirdikten sonra ilk kez resmi olarak bu isimle çıkacağı Albimo Alanyaspor kupa maçı öncesi Diyarbakırlıların yakından tanıdığı isimlerden olan Alanya Kaymakamı Dr.Hasan Tanrıseven iki kulübede başarı dileğinde bulundu.
 
"İki kent ve iki takım da sevdiğim takımlar"
Tanrıseven açıklamasında,  "2005-2009 yılları arasında Diyarbakır'da görev yaptığım dönemde Diyarbakırspor camiası ile çok köklü dostluklar kurduk. Özellikle 2007-2008 sezonunda Diyarbakırspor Başkanlığı yaptığım dönemde bütün taraftar grupları ile hiç hayatımda yaşamadığım kadar eşsiz bir sezon yaşadık ve dostluğumuz hala devam ediyor. 
 
Uçurumun kenarındaki Diyarbakırspor için yaptıklarımızı burada saymaya gerek yok. Çünkü Sakızcı Memo'sundan ayakkabı boyacısına kadar herkes biliyor.
Aslında bu maç için Diyarbakır'a gidecektim ama yarın Cumhuriyet Bayramı törenlerimiz olduğu için planımı gerçekleştiremedim. Yarınki kupa maçında öncelik dostluk, kardeşlik olmasını temenni ediyorum. Kadim Kent Diyarbakır'ın büyük taraftarının, Güneydoğu'nun eşsiz konukseverliğini en iyi şekilde Alanyaspor'a da göstermesini diliyorum. Huzur, barış ve kardeşliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, Diyarbakır BŞB spor (yeni adıyla Amedspor) ile Albimo Alanyaspor arasında oynanacak olan maçın dostluğa vesile olmasını diliyorum.  Fair-play'in egemen olduğu bir maç olsun ve iyi olan kazansın."

HABERE YORUM KAT