1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. TALISMAN Baş Döndürdü
TALISMAN Baş Döndürdü

TALISMAN Baş Döndürdü

Diyarbakırlılar Renault’un Talisman ve Megane 4 serisi ile keyifli test sürüşü deneyimi yaşadı.

A+A-

Diyarbakır’da Şanlıurfa yolu 3.kilometrede bulunan Renault Mais Özkılıç Motorlu Araçlar Bayi Diyarbakırlı vatandaşlara Talisman ve Megane 4 serisini deneme fırsatı sundu.

TALISMAN sürücüsünü inovasyon dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Segmentinde eşi benzeri olmayan elektronik amortisörlerle eşleşen 4CONTROL sistemi ile virajlarda kontrol size geçiyor. Eşsiz MULTI-SENSE sistemi sayesinde, ruh halinizle uyumlu sürüş deneyimi yaşatıyor. R-LINK 2’nin 8,7’’lik ekranı sayesinde tüm kontrolü ele geçirmenize izin veriyor. Renault TALISMAN ile her yolculuk yeni heyecanlardan geçiyor.

YENİ TURBOŞARJ ÖZELLİĞİYLE

Talisman serisinin tüm motor seçeneklerinde ENERGY dCi 110 ECO2 motor yani yeni turboşarj özelliğiyle ENERGY dCi 110 ECO2 motor düşük devirlerde güçlü tepkisellik ve tork sağlayarak hem rahat, hem de tepkisel bir sürüş deneyimi sunar. Markamızın bu en ünlü motoru oldukça etkileyici yakıt ekonomisi ve salım değerleri sunar. Motor uzmanlarımızın geliştirdiği düşük ve yüksek basınçlı EGR, aktif ısı yönetimi ve fren bazlı bir enerji geri dönüşüm sistemi gibi teknolojik inovasyonlar sayesinde, direksiyon başındaki keyfinizden taviz vermeden düşük yakıt tüketimi ve CO2 salım değerlerine ulaşabilirsiniz.

HER DETAYI GÖZE VE DOKUNUŞA HİTAP EDİYOR

Renault Mais Özkılıç Motorlu Araçlar Bayi Satış Müdürü Mahmut Erdeve Talisman ve Megane 4 serisinde teknolojinin nimetlerinden bir hayli faydalanıldığını belirterek, “Müşterilerimizle yeni Talisman serimizi test ediyoruz. Zarif tasarımı ile gördüğünüz her bir detaya Talisman’ın kişiliği yansıyor. Göze ve dokunuşa hitap eden her bir detayı ile Talisman seçkin tasarımını gözler önüne seriyor. Pure Vision® FULL LED farların keskin bakışı « C » şeklindeki gündüz farlarının seçkin dizaynı ile birleşiyor. Tüm bunlar onun güçlü karakterini ve modern tasarımını simgeliyor. Herkese önerebileceğimiz ve geniş aileler için de önerilebilecek olan bu araç prestijli ve konforlu bir araç” dedi.

(Şehmus Kızılaslan)

HABERE YORUM KAT