Talihsiz talihli

Talihsiz talihli

Diyarbakır’ın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezleri arasında yerini alan Mega Center Alışveriş merkezi düzenlediği kampanyalar ile göz doldurmaya devam ediyor.

A+A-

“Mega Alışveriş, Mega Kazanç” adı altında düzenlenen kampanyada arabayı kazanan Mehmet Yıldırım isimli talihli kuponunu bulamadığını belirtti. Talihsiz talihli belli bir sürede kuponunu ibraz edemezse yedek talihli olan Mega Center müşterilerinden Metin  Direk arabanın sahibi olacak.


Diyarbakır ve çevre illerde emsali bulunmayan Alışveriş Merkezi olan Mega Center “Mega Alışveriş, Mega Kazanç” adı altında düzenlediği kampanya ile müşterilerini otomobil sahibi yapmaya devam ediyor. Mega Center Alışveriş Merkezi 29/11/2002 tarihinde görkemli açılışıyla Türkiye’deki alışveriş merkezleri arasındaki yerini almış ve Diyarbakır’da ilk ve tek olma özelliğini kazandı.


Mega Center alışveriş merkezinin Diyarbakır ve çevre halkına tanıtımına katkıda bulunmakv e müşteri potansiyelini artırmaya yönelik projeler içerisinde düzenledikleri kampanyalar hakkında bilgi veren AVM Müdürü Mahmut Yıldızhan, “Alışveriş Merkezimizin Diyarbakır ve çevre halkına tanıtımına katkıda bulunmak ve müşteri potansiyelini arttıramaya yönelik çalışmalar içindeyiz.  Amacımız kaliteli hizmet anlayışımızı kaliteli aktivitelerle desteklemek her defasında unutulmaz olup ziyaretçi sayımızı daha yukarı çekmektir” dedi.
 
09 Şubat 2015 tarihinden itibaren kampanyalarını başladığını ve bunun devamının da geleceğinin müjdesini veren Yıldızhan, “Bu anlamda önümüzdeki özel günleri belirledik ve 09/02/2015 tarihinden itibaren başlayan Sevgililer günü, Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı, Anneler Günü ve Babalar gününü içine alacak şekilde 15/06/2015 tarihinde sona erecek olan “Mega Alışveriş, Mega Kazanç” adı altında etkinlikler ve kampanya planladık. Bu konuda gerekli organizasyonu ve faaliyet planını yapmış bulunmaktayız. Bu kampanyayla amacımız tüm işletmeleri, yönetimi, çalışanları ile Mega Center Alışveriş Merkezimizin 12. Kuruluş Yıldönümünü, büyük bir coşku ile kutlamak, bu sevincimizi ve coşkumuzu değerli müşterilerimizle paylaşmaktır. Bunun yanında kampanya sistematiğinde ticari sirkülasyonu arttırmakla birlikte fanatik müşterilerimizin yanı sıra potansiyel müşterilere de ulaşmaktır. Bu vesileyle hali hazırda Diyarbakır ve çevre illerde emsali bulunmayan Alışveriş Merkezimizin, mağazalarımızın, müşterilerimiz nazarı itibarinde marka bilinirliğini en üst seviyeye taşımak bu bilinirliği her daim güncel ve sıcak tutabilmektir” diye konuştu.
 
Çekiliş sonucu ödül kazanamayanların üzülmemesini kampanyalarının devamının geleceğini sözlerine ekleyen Yıldızhan, “ Çekiliş sonucuna geçmeden önce katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Kazanamayanlar üzülmüyor çünkü kampanyalarımız tüm hızıyla devam edecektir. 5 Noter vekili ve Milli piyango yetkilileriyle geniş bir müşteri kitlesinin önünde yapılan çekilişte Asıl talihli olarak 021155 nolu kupon sahibi Mehmet YILDIRIM, Yedek Talihli olarak 009064 nolu kupon sahibi Metin DİREK Subaru BRZ ye Hak kazanmıştır” dedi.
        

 

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler