1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Takımlarımızın kampları başladı
Takımlarımızın kampları başladı

Takımlarımızın kampları başladı

DİYARBAKIR - Diyarbakır'ı Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de temsil eden takımlar devre arası kamp çalışmaları için yarın Antalya'da toplanacak. İki takımın da kamp çalışması 12 gün devam edecek.

A+A-
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta ligin ilk yarısını 29 puanla 5. sırada tamamlayan ve ilk yarının son 7 haftasında yakaladığı devam ettirerek önce 2. Lig'e çıkmak isteyen Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Lara bölgesindeki Kremlin Oteli'nde kamp yapacak. Yarın toplanacak olan takımın kamp çalışması 14 Ocak'a kadar devam edecek. Yeşil-kırmızılı takımın burada en az 2 hazırlık maçı yapması bekleniyor. Kampın ardından kente dönecek olan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, 25-26 Ocak'ta başlayacak ikinci yarının ilk maçında kendi sahasında İskenderun Demirçelikspor'la karşılaşacak.
 
Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta sezonun ilk yarısını 33 puanla ikinci sırada tamamlayan Diyarbakırspor A.Ş.'de Antalya'da kamp yapacak. Lara bölgesindeki Titanic Otel'de 12 gün çalışacak olan Diyarbakırspor A.Ş. hazırlık maçlarına ağırlık verecek. Namık Altunsoy'un yerine göreve getirilen teknik direktör Hıdır Akbaş ilk kez takımın başına geçecek. Yarın Antalya'da toplanacak olan takım,daha sonra idmanlara başlayacak. 3.Lig 3.Grup'ta ikinci yarı 18-19 Ocak'ta başlarken,DiyarbakırsporA.Ş;ikinci yarının ilk maçında kendi sahasında Gölcükspor'la karşılaşacak.
(HA-YRT-S)
 

HABERE YORUM KAT