1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Takımın yarısından fazlası yolcu
Takımın yarısından fazlası yolcu

Takımın yarısından fazlası yolcu

Geçtiğimiz yıl şampiyonluğu kıl payı kaçıran Yeni Diyarbakırspor transferde hata yapmak istemiyor.

A+A-

DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK 

İlk kez yer aldığı Spor Toto 3.Ligde ilk yılına rağmen şampiyonluğu kıl payı kaçıran Yeşil-Kırmızılılarda transferde çok ince hesaplar yapıldığı kaydedildi.

TAKIMIN YARISI YOLCU

Şimdiye kadar yönetim tarafından açıklanan isimlerin dışında yoğun transfer görüşmelerinin Başkan Fevzi İlhanlı'nın başkanlığında yoğun bir şekilde devam ettiği öğrenildi. Geçen yılki kadroda bulunan ve sözleşmesi sona eren oyuncuların büyük çoğunluğu ile yolların ayrılacağın ve yeni bir sözleşme teklif edilmeyeceği gelen bilgiler arasında. Yeni alınacak oyuncuların çoğunun üst lig apoletli oyuncular olduğu ve alınacak oyuncuların yeni sezonda takımın iskeletinde direk oynayacak oyuncular olduğu öğrenildi.

Fethi Çokkeser ile yola devam eden Yeşil-Kırmızılı ekipte, onun sezon içerisinde belirlediği listenin yönetime verildiği ve bu listede yeralan oyuncularla tek tek görüşülüyor. Başkan İlhanlı'nın ofisinde yürütülen transfer çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağı ve önümüzdeki yılın planlamasına ve kamp çalışmalarına geçilecek.

HABERE YORUM KAT