1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tahkim Kurulu'ndan yeni duruşma
Tahkim Kurulu'ndan yeni duruşma

Tahkim Kurulu'ndan yeni duruşma

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Denizli Büyükşehir Belediyespor'la oynanan Play-Off maçından sonra yaşanan olaylar nedeniyle PFDK tarafından ceza verilen Diyarbakırspor A.Ş ve futbolcularıyla ilgili duruşma yaptı.

A+A-

Behram,Ceyhun Demirci ve Erhan Kurt katıldı. Kurul üyelerine, kulübe  verilen 6 maç seyircisiz oynama cezası ile futbolculara verilen 6'şar maçlık men cezalarının haksızlığı anlatılarak,bu adaletsizliğin giderilmesi istendi.

Yeni Duruşma 18 Haziran'da


Tahkim Kurulu,maçın görüntüleri eşliğinde yeni duruşma kararlaştırdı. Kararda,"Yeni Diyarbakır Spor A.Ş.'nin kulübün kendisi ve futbolcuları,Ceyhun Demircan, Tunç Murat Behram ve Erhan Kurt'un PFDK'nın 21.05.2015 tarih ve E.2014-2015/1132, K.2014-2015/1323 sayılı kararına itirazına ilişkin duruşma açıldı ve itiraza ilişkin sözlü beyanlar dinlendi. Yapılan müzakere neticesinde Yeni Diyarbakır Spor A.Ş.'nin, müsabaka görüntüleri eşliğinde ek savunma yapma talebinin kabulüyle 18.06.2015 Perşembe günü, saat 14.30'da duruşma açılmasına, duruşma gün ve saatinin Yeni Diyarbakır Spor A.Ş.'ye bildirilmesine, oybirliği ile;karar verilmiştir."denildi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler