1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Tahir Bal kadınlara karanfil verdi
Tahir Bal kadınlara karanfil verdi

Tahir Bal kadınlara karanfil verdi

DİYARBAKIR - AK Parti Diyarbakır milletvekili aday adayı Tahir Bal, AK Parti Diyarbakır İl Kadın Kolları Kongresi'ne gelerek, buradaki kadınlara karanfil verdi.

A+A-
Bal, “Tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun. Her gün 8 Mart gibi yaşanmalı” dedi. 
 
AK Parti Diyarbakır milletvekili aday adayı Tahir Bal, partisinin Diyarbakır İl Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı. Buradaki kadınlara karanfil veren Bal, erkeklerin kadınları başlarının üzerinde taşıması gerektiğini belirterek, “Sadece 8 Mart'ta değil her gün kadınlara çiçek verilmeli. Kadınlara her gün 8 Mart yaşatılmalı. Asırlardır çilemizi, dertlerimizi çekiyorlar. Annelerimiz, eşlerimiz, kardeşlerimiz bizler için saçlarını süpürge etti. Onlar bizler için yaşıyorlar, biz de onlar için yaşamalıyız” dedi.
 
AK Parti Kadın Kolları Kongresi'nin böyle önemli bir günde yapılmasının çok anlamlı olduğuna da dikkat çeken Bal, “Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın ve partimizin kadın ve gençlere verdiği önem ortada. AK Parti kadın kolları üyesi 4 milyon üyemiz var. Bütün partilerin kadın üyelerini toplasak bu sayının yarısına bile ulaşamıyorlar. Bu bile bizlerin, partimizin kadına verdiği önemin göstergesidir” diye konuştu.
 
(MP-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT