1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taekwondo takımından dereceler
Taekwondo takımından dereceler

Taekwondo takımından dereceler

18 Şubat 2014 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Taekwondo il seçmeleri Şilbe Seyrantepe Spor salonunda gerçekleşti.

A+A-
Seçmelere Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor kulübü adına katılan sporcularından Dilan Koyuncu 37 Kg 3.üncü Rohat Kömürcü 45.Kg 3.üncü ve  Kiyan Batgı 55 Kg da 1. inci olarak kulübü en iyi şekilde derece alarak temsil ettiler.
 
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor takımının Taekwondo antrenörü Recep Yavaş '' Seon başından bugüne kadar yoğun bir hazırlık dönemi geçirdik ve çalışmalarımızın başarısını yakalamaya başlıyoruz.17 Mart'ta düzenlenecek olan okullar arası  Taekwondo Türkiye şampiyonasına katılacak olan  sporcularımız kulübümüzü ve kentimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden hiç şüphemiz yok, diyerek sözlerini dile getiren Yavaş bize destek ve katkılarından dolayı kulüp başkanımız Av.Metin Kılavuz'a ve Salon Sporlarından sorumlumuz  Abdulvahap Sacaklıdır'a ve tüm Belediyespor yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ''diyerek sözlerini tamamlandı.
 

HABERE YORUM KAT