1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor’da kim elendi?
Survivor’da kim elendi?

Survivor’da kim elendi?

Survivor 2016'da kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. Survivor 2016’da bu hafta adaya veda eden isim ünlüler takımında Ezgi oldu.

A+A-

TV 8'de ekrana gelen ve Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışma programı Survivor'da yine heyecan doruktaydı.
Geçtiğimiz hafta yapılan takım oylamasında ismi çıkan Ezgi ilk aday olmuştu.

Yine geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu kazanan Yattara elenmek üzere ikinci adayı Yunus olarak belirlemişti. Bu haftaki dokunulmazlık oyununu yine ünlüler takımı kaybedince tekrar takım içi bir oylama yapmak zorunda kaldılar ve üçüncü adaya Atakan oldu.

Böylece eleme adayları olarak Yunus, Ezgi ve Atakan SMS oylamasında karşı karşıya geldiler. Yapılan elemede sonucunda adaya veda eden isim ise herkesi şok etti. Oldukça heyecanlı geçen eleme sonucunda adaya veda eden isim Atakan’ın adada en iyi anlaştığı Ezgi oldu. Acun Ilıcalı'nın kararı açıklaması sonrası Ezgi gözyaşarına hakim olamadı...

66030_ezgi-atakan.jpg

SURVİVOR'DA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR!

Survivor‘da eleme için yeni dönem başlıyor. Survivor 2016‘da her hafta bir kişi adaya veda edecek. Ancak bundan böyle Survivor‘da haftada iki dokunulmazlık oyunu oynanacak ve haftada bir eleme olacak.
Acun Ilıcalı, kısa bir süre sonra toplu SMS alınacağı ve bu sonuçların son haftalardaki elemelerde kullanılacağını açıkladı.

HABERE YORUM KAT