1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor'da kim elendi?
Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi?

Survivor 2016'da kim elendi sorusunun cevabı belli oldu. Survivor 2016’da bu hafta adaya veda eden isim ünlüler takımından Mehmet oldu.

A+A-

Survivor 2016'da heyecan dolu bir eleme gecesi yaşandı. Kıyasıya mücadelenin devam ettiği Survivor 2016'da kritik eleme bir hayli gergin geçti.

Tuğba Özay'ın SMS sıralamasında birinci olmasıyla hesaplar altüst oldu. Özay eleme ile burun burunayken bir anda bu çizgiden çıkarak elemek için birinin adını söylemek hakkına sahip oldu. Özay bu hakkını Mehmet'ten yana kullanırken, Tuğba Özay'ın birinci olması sebebiyle ikinci olan Ezgi Avcı'da isim söyleme hakkına sahip oldu. Ezgi ise elenmek üzere Nagihan'ın ismini verdi.


Yunus Günce ile birlikte üç isim elenme riskiyle karşı karşıya kaldı. Nagihan, Mehmet ve Yunus üçlüsü arasında halktan en az oyu alan Mehmet adaya veda eden isim oldu.


ZAFER VE SEMİH MESELESİ


Kavga ettikleri tahmin edinilen Zafer ve Semih hakkında Acun Ilıcalı yarın akşam incelemelerin ardından açıklama yapılacağını söyledi. Dolayısıyla Zafer ve Semih'in kaderi belirsizliğini koruyor.

HABERE YORUM KAT