1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor'da kim elendi? (28 Haziran)
Survivor'da kim elendi? (28 Haziran)

Survivor'da kim elendi? (28 Haziran)

Survivor'da kim elendi? Survivor All Star'da büyük heyecan yaşanıyor. Bu akşam yapılacak konseyde Hasan, yarışmadan elendi.

A+A-

Survivor'da kim elendi sorusu bu akşam cevap buldu. Survivor All Star'da Kıbrıs finali öncesi son elemeler yapıldı ve elemelere kalan Hasan ve Merve karşı karşıya geldi. Survivor All Star'dan elenen isim ise Hasan oldu.

Survivor All Star'da Hilmi Cem büyük finalde Kıbrıs'ta olacak. Survivor'da bu akşam büyük final yarışı vardı. Hilmi Cem Kıbrıs'taki büyük finale gitmeye hak kazandı. Hilmicem de Survivor'ın başından beri arkadaş olduğu Turabi ile beraber Kuzey Kıbrıs'taki 4 final koltuğundan 2'sini kaptılar. 

Zorlu parkurda ilk elenen isim Merve Aydın oldu. Survivor All Star dokunulmazlık oyununu kaybeden yarışmacılar için oynanan dokunulmazlık oyunu ise büyük önem taşıdı. Dokunulmazlık oyununda Final için elenen isimler Hasan ve Merve oldu. 

KIBRIS'A 4 OYUNCU GİDEBİLECEK

Kıbrıs'a ise sadece dört kişi gidebilecek. Turabi haftalar önce Kıbrıs'a gitmeyi garantilemişti. Dokunulmazlık oyununda Kıbrıs'ı garantileyen bir diğer isim ise Hilmi Cem oldu. Merve Aydın, Hasan ve Begüm Kıbrıs'a gitmek için mücadele ederken, dokunulmazlık oyununda Kıbrıs'a gitmeye hak kazanan yarışmacı ise Begüm oldu. Böylelikle elemeler için Hasan ve Merve kaldı.

MERVE FİNALE KALDI, HASAN VEDA ETTİ

SMS oylamasına çıkan adaylardan Merve Aydın en fazla oyu alan yarışmacı olarak Kıbrıs'taki finale gitmeye hak kazandı. Hasan ise adaya veda eden son isim oldu.

HABERE YORUM KAT