1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor'da heyecan dorukta!
Survivor'da heyecan dorukta!

Survivor'da heyecan dorukta!

Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu sonrası elemeye kimler kalacağı belli oluyor. Nefes kesen yarışmalarıyla izleyiciyi ekrana kilitleyen Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Ada konseyinde kimlerin adı söylenecek ve dokunulmazlığı kim ka

A+A-

Survivor'da hem zorlu yaşam koşullarından hem de yarışmacıların oyunlardaki hırsından dolayı bazen tansiyon yükselebiliyor. Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu sonrası elemeye kimler kalacağı belli oluyor. Geçtiğimiz hafta Survivor 2016'ya veda eden gönüllüler takımından Aylin Şallı, vedasının ardından adada duygu dolu anlar yaşandı.
SURVİVOR YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Survivor 2016'da bu akşam; kıran kırana oynanacak dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi ekranlara geliyor. Ada konseyinde kimlerin adı söylenecek ve dokunulmazlığı kim kazanacak? 

SURVİVOR'DA ELEMEYE KİMİN İSMİ YAZILACAK?
“Survivor 2016”’da 7 Mart Pazartesi akşamı; oynanacak ödül oyunu izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Ünlüler mi kazanacak Gönüllüler mi? Adadaki yaşam mücadelesi  izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Elemeye kimin ismi yazılacağı bir gün önceden belli olacak.

Renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla “Survivor 2016” 7 Mart Pazartesi 20.00’de TV8’de.

Yayın Tarihi: 7 Mart Pazartesi

Yayın Saati : 20.00

Kişisel dokunulmazlığı kazanan Gizem Kerimoğlu da elenmek üzere Efecan Dianzenza adını vermişti. Merakla beklenen Survivor yarışmasında dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Önceki gün dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler ada konseyine gitti. Yapılan oylama sonucu Survivor'a bu hafta veda eden isim Aylin Şallı oldu
Konseyde yapılan oylama sonucu SMS'e çıkacak ilk isim Semih Öztürk olarak belirlendi. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gizem Kerimoğlu SMS'e çıkacak ikinci isim olarak Efecan'ı seçti.

Halkın verdiği oylarla birince olan Semih Öztürk yarışmanın kuralları gereği eleme listesinden çıktı ve yerine Serkay'ın adını verdi. Survivor'da SMS birincisi Semih Öztürk oldu, böylece Semih Özürk eleme listesinden çıkmış oldu. SMS oylamasında Damla ise ikinci oldu Semih Öztürk, Serkay Tütüncü'yü eleme listesine koydu. Damla'nın 3. adayı ise Aylin olmuştu.  

SMS'te en çok oyu alan ikinci isim Damla Can elenmek üzere üçüncü adayı Aylin olarak belirledi.

Efecan, Serkay ve Aylin'in arasında geçen oylamada adaya veda eden isim Aylin Şallı oldu.

HABERE YORUM KAT