1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor'da elemeye hangi isimler kaldı?
Survivor'da elemeye hangi isimler kaldı?

Survivor'da elemeye hangi isimler kaldı?

Tv8 ekranlarında Acun Ilıcalı'nın sunumu ile yayınlanan Survivor 2016'da heyecan tam gaz sürüyor. Survivor 2016'da 29 Mayıs Pazar günü eleme gecesi yaşandı. Peki eleme gecesinde hangi isimler elemeye kaldı? İşte merak edilen soruların yanıtları ve Survivo

A+A-

Survivor 2016'da yarış tüm hızıyla devam ediyor. Kıyasıya bir mücadelenin verildiği Survivor 2016 yarışmacıların hırsıyla dikkatleri çekiyor. Reyting listelerinde zirveyi kimseye bırakmayan Suvivor 2016'da dün eleme gecesi yaşandı. Merak edilen soru ise hangi isimler elemeye kaldı? İşte ayrıntılar...

SEMİH ÖZTÜRK VE İBRAHİM YATTARA ELEME ADAYI!
 
Konseyde ismi en çok yazılan isim Semih Öztürk oldu. Yunus Günçe bireysel dokunulmaz olduğu için Yattara’yı söyledi ve 29 Mayıs Survivor’da eleme adayları belli oldu. 
 
DOKUNULMAZLIK OYUNU GÖNÜLLÜLERİN
 
Durum 9-6 iken Yunus Günçe ve Serkay karşı karşıya geldi. Serkay daha önce oynadığı tüm oyunları almış ve finalde de kazanmak için çıkmıştı. Serkay, Yunus Günçe’yi mağlup etti ve kazanan taraf Gönüllüler oldu. 29 Mayıs Survivor’da ilk dokunulmazlığı Gönüllüler takımı 10-6 kazandı.
 
ÜNLÜLER KONSEYİ'NDE SERT RÜZGARLAR!
 
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bu konseyde iki eleme adayı çıkarttı. Ünlülerde kullanılan oylar doğrultusunda Semih ilk eleme adayı olarak gösterildi.Dokunulmazlık sembolünü kazanan Yunus ise Yattara'yı eleme adayı olarak gösterdi. Yunus'un eleme için ismini söylediği Yattara, kendisinin için herhangi bir problem olmadığını söyledi. 'Bayadır da potaya girmiyordum!' diyen Semih ile Atakan arasında tartışma yaşandı.
 
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında sinirler gerildi. Atakan ve Semih isim yazma konusunda bir tartışma yaşadı.Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında sinirler gerildi. Atakan ve Semih isim yazma konusunda bir tartışma yaşadı.Eski dostu İbrahim'le ilgili açıklamalarda bulunan Atakan, İbrahim'le ilgili karşılıklı eleştirilerde bulunabileceklerini ancak üçüncü şahısların buna dahil olmaması gerektiğini söyledi.Acun Ilıcalı, sakatlığı sebebiyle NBA ödülü ve David Guetta performanslarını kaçıran Atakan'ın mağduriyetini gidereceğini söyledi.
 
--2191579.jpeg
 
BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ YARIŞMACI KAZANDI?
 
Yunus Günçe ise oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda kolye sahibi oldu. Yunus Günçe’nin kimi eleme adayı olarak göstereceği merak konusu oldu. Atakan bireysel dokunulmazlık oyunu oynamadı. Acun Ilıcalı’nın da dediği gibi Avatar Atakan, sağlık durumundan ötürü bu hafta dokunulmaz sayılacak. 
 
Acun Ilıcalı, Ünlüler konseyini başlattı ve Atakan ile Semih arasındaki gerilim yükseldi. Atakan, Semih Öztürk’ün kulis yaptığını söyledi. Atakan ve Semih Öztürk birbirlerine karşı düşüncelerini iletti. Atakan, Semih’in iyi niyetli olmadığını söyledi. Ünlüler takımı iyice gerildi.
 
ÜNLÜLERDE SMS OYLAMASI!
 
Ünlüler takımındaki yarışmacılar gitmesini istediği, elenmesini istediği kişinin ismini yazdı, daha sonra da bireysel dokunulmazlık sembolü sahibi olan Yunus Günçe bir isim söyledi. 
 
Ünlüler takımında gerilim iyice arttı ve adada kimin eleme adayı olacağı belli oldu. Ünlüler takımında Atakan ve Yunus Günçe dokunulmazdı. Yunus Günçe, Semih’i yazdı, Atakan, Semih’i yazdı, Semih Öztürk, Nagihan’ı yazdı, Nagihan Karadere ve Yattara’nın kimi yazdığı gösterilmedi.  29 Mayıs Ünlüler konseyinde en çok ismi yazılan kişi Semih Öztürk oldu ve Semih Öztürk Ünlülerde ilk gitme adayı.
 
--2191578.jpeg
 
SEMİH ÖZTÜRK AĞIR KONUŞTU!

 
Semih Öztürk; “Ya kısmet, bayağıdır potaya girmiyordum. Üç kişiden birini söyleyecek Yunus Günçe de birini söyleyecek. Ben tek başıma gümbür gümbür devam ediyorum. Bence herkes kendi işine baksın biraz, benim kafam çok rahat, potalardan hiç korkmuyorum, yazabilen yazsın zaten. Semih Öztürk nelerle mücadele etti şimdiye kadar, bunlar çerez diyorum. Değişiklik oldu” diye konuştu.
 
YUNUS GÜNÇE ELEME İÇİN HANGİ İSMİ SÖYLEDİ?
 
Acun Ilıcalı önce sebebini sonra da kimi söyleyeceğini Yunus Günçe’ye sordu. Yunus Günçe; “Konseyleri meydan okuma yeri olarak görmüyorum. İntikam alma gibi duygularım da olmuyor, şimdi söyleyeceğim ismi bir intikamla söylemeyeceğim. Sadece söyleyeceğim ve anlatacağım gerekçelerini de. Ben kendisiyle konuşmuyorum aslında, kaç hafta oldu konuşmama kararı. Baş harfi Y kendisi sarışın. Bu aralar elbette olağanüstü günler geçirdik, bu ödüllerde bir yakınlaşma oldu. İlk kelimeyi eden ben olmadım. Ziyanı yok, bazı şeylerin esnemesinde sorun yok. Çok şık ve topuklu ayakkabı gibi ödüllerdi, bazı şeyleri topluyordu. Bundan sonra ne olacak bilmiyorum ama ben Yattara diyorum. Eyvallah” dedi ve İbrahim Yattara ikinci eleme adayı oldu.
 
İBRAHİM YATTARA ŞAŞIRMADI!
 
Yattara; "Acun bey ben böyle bir şey bekledi. Ama hiç problem yok, ben geçen isim söyledi kızdı bana Yunus. Ama ben böyle bir şey yapmıyorum, bugün Yunus benim ismimi söyledi ben kızmadım. Az önce Yunus dedi bizle konuşmuyor, tabii okey ben kabul ediyor ama iki gün önce bizle oyuna geldi. O gün kendisi geldi bana Yattara ne olursun dizini bu oyunda unut dedi. Ama bugün konuşmuyorum diyor, ben saygı duyuyorum” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT