1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor'da bu hafta kim elenenecek?
Survivor'da bu hafta kim elenenecek?

Survivor'da bu hafta kim elenenecek?

Ekranların vazgeçilmez yarışma programı Survivor'da dokunulmazlık ve konsey heyecanı geçtiğimiz günlerde yaşandı. Gerin geçen konseyin ardından Survivor'dan elenmek için Gizem Kerimoğlu'nun adı çıktı. Nihal Candan'da ikinci eleme adayı olarak belirlendi.

A+A-

Tv8'de izlenme rekorları kıran Yarışma programı Survivor'da her iki takım da kıyasıya mücadele etmeye devam ediyor.Yüzleşmelerin ve tartışmaların yaşandığı, dokunulmazlık Oyununun kritiklerinin yapıldığı konsey ise yine bir hayli gergin geçti. Sms'e kalan isimler şaşırttı! Peki yarışma için kritik derecede önemli olan dokunulmazlık oyununu kazanan takım hangisi oldu? Survivor'da bu hafta elemeye kimler kaldı? Survivor eleme gecesinde yaşananlarda dair detaylar.

Survivor‘da Dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Gönüllülerde elemeye kalan 2 isim belli oldu. Gizem Kerimoğlu ilk aday seçilirken Nihal Candan ise ikinci eleme adayı olarak belirlendi. Nihal ve Gizem Kerimoğlu’nun yanına SMS oylamasında 1. olan yarışmacının seçeceği bir isim 3. aday olacak. 

Bu haftaki dokunulmazlık özellikle Ünlüler için önemliydi, çünkü hem sağlık sorunları nedeniyle hem de performansları nedeniyle takımlarından fazlasıyla kişi eksilmişti. Bunun bilincinde olan Ünlüler, tüm güçlerini ortaya koyarak başarılı bir sonuç elde etti ve bu hafta dokunulmazlık alarak takımlarını koruma hakkı elde etti. Yani "Survivor'da kim elendi?" sorusuna yanıtın Gönüllüler arasından çıkacağı netleşti. Elemeye kalacak ilk iki ismi bireysel dokunulmazlık alan İbrahim ve Gönüllüler takımı belirledi. Gönüllüler takım olarak yaptıkları oylamada Gizem Kerimoğlu'nun adını söyledi. Bireysel dokunulmazlık alan İbrahim ise Nihal Candan'ın adını verdi. Nihal ve Gizem Kerimoğlu'nun yanına SMS oylamasında 1. olan yarışmacının seçeceği bir isim 3. aday olacak.

KONSEYDE GERGİN ANLAR

Survivor'da her iki takımda da bölünmeler var ancak Gönüllüler takımı arasındaki bu bölünmenin çok daha keskin olduğu hem dokunulmazlık oyununda hem de konseyde sık sık hissediliyor. Bu haftaki konseyde de değişiklik olmadı, Semih-Gizem ve diğerleri olarak anılan Gönüllüler takımı yine karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz hafta arkadaşları taraflarından oyun dışı bırakılan Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu, bu hafta kendi istekleriyle oyuna dahil olmayınca Gönüllüler takımının diğer üyelerinin sert eleştirilerine hedef oldu. Survivor'ın hem sunucusu hem de yapımcısı Acun Ilıcalı da böyle bir durumla daha önce karşılaşmadığını ifade etti ve "Bir takımın ikiye bölünmesinin çok daha üstüne çıkmış bir durum" diyerek durumun ne kadar sıradışı olduğuna vurgu yaptı.

GİZEM KERİMOĞLU KİMDİR?

30 Ekim 1988 İstanbul doğumlu olan Gizem Kerimoğlu, Bulgaristan göçmeni bir ailenin iki çocuğundan birisidir. Eski bir futbolcu olan genç yarışmacı, aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır.Deniz Erdem'den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu eğitimi alan Gizem Kerimoğlu, 2015 yılının sonlarından beri de Akademi 35,5 Sanat Evi'nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi almaktadır.

NİHAL CANDAN KİMDİR?

Aslen Mersinli olan Nihal Candan, 1995 doğumludur. Beykent Üniversitesi'nin Hukuk fakültesinde eğitim gören Nihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihindeki Bu Tarz Benim yarışmasına konuk olarak katılmış ve jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazanmıştır. Yarışmada yaşadığı tartışmaları ve sivri diliyle tanınan Nihal Candan, sonrasında İşte Benim Stilim ve aynı yarışmanın All star formatında boy göstermiştir.

HABERE YORUM KAT