1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor'da 3. eleme adayı belli oldu!
Survivor'da 3. eleme adayı belli oldu!

Survivor'da 3. eleme adayı belli oldu!

Survivor 30 Mayıs 2016 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2016'da elenecek isim kim olacak?

A+A-

Survivor 2016’da 30 Mayıs akşamı sürpriz isimler eleme potasına girdi. Survivor 2016’da ilk dokunulmazlığı Gönüllüler kazanmış ve konseyde Ünlülerden Yattara ve Semih Öztürk eleme adayı olmuştu.

Survivor ünlüler takımı iki dokunulmazlığı da kaybetti ve Nagihan Karadere ağlaya ağlaya elemenin son adayı oldu.
Survivor adasında veda edecek olan ismi belirleyecek olan SMS oylaması başladı. Pazar günü oynanan dokunulmazlığın ardından ikinci dokunulmazlık oyunu da tamamlandı. Üçüncü eleme adayı da belirlenince oylama başlamış oldu.

NAGİHAN ELEME ADAYI OLDU HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI!

Survivor 30 Mayıs 2016’da Ünlüler takımı dokunulmazlığı kaybedince Nagihan Karadere de otomatik olarak 3’üncü eleme adayı oldu. Survivor’da Nagihan uzun süre sonra ilk kez eleme adayı oldu ve potaya girdi. Gönüllüler takımı da Nagihan'ın "Alın size dokunulmazlık" sözüne atıfta bulunmayı ihmal etmedi, biz öyle yapmayalım dediler. Nagihan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası hüngür hüngür ağladı.

Ünlüler takımında gitme adayı, yani eleme adayı olan Semih ve Yattara’nın yanına bir de Nagihan eklenince Ünlülerde tam bir hüzün yaşandı. Daha önce Atakan ve Yunus’u her fırsatta potaya sokan ekip şimdi birbirleriyle çarpışacak. Ünlülerde kimin eleneceği, adaya kimin veda edeceği şimdiden tartışılmaya başlandı. 

HABERE YORUM KAT