1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Survivor kim elendi sorusu bu akşam yanıt bulacak!
Survivor kim elendi sorusu bu akşam yanıt bulacak!

Survivor kim elendi sorusu bu akşam yanıt bulacak!

Tv8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor 2016'da gerilim iyice artıyor. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımından bir kişi bu akşam adaya veda edecek. Survivor kim elendi? sorusu bugün yanıt bulacak. İşte detaylar...

A+A-

Survivor 2016 macerası TV8 ekranlarında devam ediyor.  “Survivor 2016”’da 22 Mart Salı akşamı; oynanacak ödül oyunu izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Ada Konseyinde adaya veda eden isim kim olacak? Renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla “Survivor 2016” 22 Mart Salı 20.00’de TV8’de.

SURVİVOR 2016 DA ELEME HEYECANI

Survivor'da heyecan dorukta. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 yarışmasında bu hafta kim elenecek sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Geçtiğimiz Survivor’da sakatlık geçiren Seda Tetik, yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı. 

Survivor'un yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı.Büyük mücadeleye sahne olan oyunu gönüllüler takımı Serkay'ın aldığı son sayı ile gönüllüler takımı kazandı.

Heyecan dorukta oylamalar tamamlandı ve Ünlüler takımından bir kişi Yarışmaya devam edemeyecek. Ünlüler takımında yapılan oylama sonucu Yılmaz Morgül aday oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 Yarışmasında geçtiğimiz haftaki SMS sıralaması açıklandı.  Ancak Acun'un yaptığı bir açıklama ile tüm dengeler değişti. Survivor’da sakatlık geçiren Seda Tetik, yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.  SMS sıralamasına göre Atakan 1. sırada yer alırken Ezgi büyük bir sürpriz yaparak 2. sırada yer aldı.

Seda, yapılan tektikler sonrasında yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Seda’nın yarışmaya devam edememesi sebebiyle bu hafta Ünlülerde eleme yapılmadı. Seda’nın sağlığında bir sorun olmasaydı daha önce elemeye kalan Ezgi ve Yılmaz Morgül arasına Atakan’ın söyleyeceği bir isim daha eklenecekti. Atakan’ın Nagihan’ı söylemesi beklendiği için Nagihan-Yılmaz-Ezgi arasındaki elemede Survivor’a Yılmaz Morgül’ün veda etmesi gerekecekti.

fft16_mf6770346.jpeg

SURVİVOR 2016 FRAGMAN

fft16_mf6770347-(1).jpeg

DOKTORUNDAN SEDA TETİK AÇIKLAMASI

Doktor Metin Kuş Seda Tetik’in durumunu gayet iyi olduğunu, korkulacak bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı. Yarışma anında konu hakkında yarışmacıları bilgilendiren sunucu Alp Kırşan, Seda’nın şu an için doktor kontrolünde olduğunu belirtti.

ÜNLÜLER

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3. İbrahim Yattara
4. Eda Akkaya
5. Nagihan Karadere
6. Yılmaz Morgül
7.Yunus Günçe
8. Mehmet Özyay

GÖNÜLLÜLER

1. Semih Öztürk
2. Damla Can
3. Serkay Tütüncü
4. Efecan Dianzenza
5. Nihal Candan
6. Zafer Mete
7. Aylin Şallı (elendi)
8. Gizem Memiç
9. İbrahim Giydirir

HABERE YORUM KAT