1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor Hasan ile Turabi arasında hesaplaşma bitmedi!
Survivor Hasan ile Turabi arasında hesaplaşma bitmedi!

Survivor Hasan ile Turabi arasında hesaplaşma bitmedi!

Survivor All Star'da Turabi ile sürekli gerginlik yaşayan Hasan'dan beklenmedik hamle. Eski yarışmacı, hakaretleri yüzünden Turabi'yi mahkemeye verebileceğini söyledi.

A+A-

TV8 ekranlarında yayınlandığı dönem boyunca reyting rekorları kıran Survivor All Star bitti ama yaşananlar hala unutulmadı. Yarışma boyunca sürekli birbiriyle tartışan Hasan ve Turabi arasındaki gerginlik devam ediyor.

HASAN'DAN BEKLENMEDİK HAMLE

Survivor All Star'da yarışan Hasan Yalnızoğlu, "Turabi size o kadar hakaret etmişken, siz nasıl oldu da saygı içerisinde kendinizi ifade ettiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"HEPSİNE VERECEK CEVABIM VARDIR"

"Bana etmiş olduğu hakaretleri tabi ki de duydum. Her lafa verecek bir cevabım vardır ama bir lafa bakarım laf mı diye, bir de adama bakarım adam mı diye? Benim ona her sorduğum soru, saygı çerçevesinde olmuştur. O kişi hakkında kötü diye düşünüyorsam 'kötü' dedim, ama isminin başına ne sıfat ekledim, ne de hakaret ettim. Ama o benle ilgili gerek hareketleriyle gerekse söyledikleriyle ağza alınmayacak, kendinden büyük insana söylenmeyecek şeyleri söyledi.

"BU BİR HAKARET!.."

Hem büyüklere sevgi ve saygıdan bahsediyorsun, 'anne ve babamdan ben saygı ve adamlık öğrendim' diyorsun, ama söylediklerinle yaptıkların uyuşmuyor… Ben yanlış bile yapsam hiçbir şekilde uygun olmayan sözlerde bulunuyorsun. Tabii ki de bu bir hakaret. Hukuken bunun bir karşılığı varsa onu aramak isterim!"

 

(Elma Elma)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler