1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor elemede şok! Acun duyurdu...
Survivor elemede şok! Acun duyurdu...

Survivor elemede şok! Acun duyurdu...

Survivor 2016'da bu hafta kim elendi? İşte SMS sonuçları.Survivor 2016'dan kim elendi sorusunun yanıtını hiç beklenmedik bir isim oldu. Zira Survivor SMS oylaması ünlüler sıralaması bu elemede etkili olmadı.

A+A-

 Daha önce oyunlarda sakatlanan Seda Tetik zorunlu olarak elenen isim oldu. Haliyle Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı elemeden kurtuldu. Survivor'ın salı gününden 16 Mart çarşamba gününe ertelenen elemesi saat 20.00'da başladı. Survivor ada konseyi bir kez daha ünlüler takımı için toplandı.

Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı beklenen ada konseyine Acun Ilıcalı şoke eden haberle başladı. Buna göre Seda Tetik geçirdiği kaza sonrasında Survivor'dan elendi. Seda'nın adaya dönüşüne doktorlar izin vermediği için Survivor'a bu hafta veda eden isim kendi isteği ile o oldu.

SURVİVOR'DA SMS SONUÇLARI KİM ELENDİ?
 

Survivor'da bu hafta SMS oylamasına göre eleme olmadı. Onun yerine Seda Tetik bu hafta elenmiş sayıldı. Hatırlanacağı gibi Yılmaz Morgül ile Ezgi Avcı eleme adayıydı. Bu durumda her ikisinin de elemeden ismi düşmüş oldu. Yani onlar için eleme olmayacak.

Bundan sonraki oylamada Tuğba Özay'ın bir isim söyleme hakkı devam edecek. Bireysel dokunulmazlık da oynanmayacak. Bu haftanın SMS birincisinin isim söyleme hakkı da sonraki elemede geçerli olacak. O haftanın birincisi de ayrıca isim verebilecek ve eleme 3 isim arasında yapılacak.

--2055118.jpeg

SURVİVOR SMS ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI SONUÇLAR
 

16 MART 2016 Survivor 2016 ünlüler SMS sonuçları bu hafta oylamada geçerli olmadı. Bu oylama sonuçları bir sonraki elemede kullanılacak. SMS birincisi olan Avatar Atakan bir dahaki elemede bir ismi elenmek üzere verebilecek. Peki sıralama nasıl çıktı? Sürprizi Ezgi Avcı yaptı. İşte 16 Mart 2016 Survivor SMS oylaması sonuçlarına göre ünlüler sıralaması; 1. Avatar Atakan 2. Ezgi Avcı 3. İbrahim Yattara 4. Eda Akkaya 5. Nagihan Karadere 6. Yılmaz Morgül 7.Yunus Günçe 8. Mehmet

SURVİVOR ELEME GECESİ ADA KONSEYİNDE NELER OLDU?

Survivor ada konseyinde önce Acun Ilıcalı Seda Tetik ile ilgili şok edici haberi verdikten sonra Eda Akkaya ile Nagihan Karadere kavgası patladı. Nagihan Karadere tartışma sırasında Eda için 'Ağzında açık kalır başka yerlerin de' deyince Acun Ilıcalı'dan da uyarı aldı. Acun Ilıcalı 'söylediğin hoş değil seni uyarıyorum' dedi. Nagihan Karadere kötü bir şey söylemedim diyerek kendini savunmaya çalıştı.

HABERE YORUM KAT