1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Acun Ilıcalı'nın sunumu ile heyecan kasırgası şeklinde geçen Survivor 2016 yine aksiyon dolu bir bölümle ekranlara geldi.

A+A-

Dokunulmazlık oyununda inanılmaz bir mücadele veren Survivor 2016'da dün akşam ekrana gelen son bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Elemeye kalan ilk isim kim? 

Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşan Survivor 2016 izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor.  Survivor 2016 yarışmacıları her sezon olduğu gibi bu sezon da güçlerini sonuna kadar kullanarak inanılması güç bir efor sarfediyorlar. Dün akşam yayınlanan son bölümde dokunulmazlık oyunu ve elemeye kalan isim belli oldu. İşte Survivor 2016 ile ilgili tüm merak edilenler ve yanıtları...

TUĞBA ÖZAY KAZA GEÇİRDİ
 

 
Dokunulmazlık oyunu esnasında Gizem Kerimoğlu için mücadeleye giren Tuğba Özay, burnuna aldığı darbe ile birlikte acılar içinde yerde kaldı. “Ah! Burnum” diyerek bağırmaya başlayan ünlü isim gözyaşları içerisinde burnunun kırılmaması için dua etti.
 
Tuğba Özay: Ne olur kırılmasın!
 
Survivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Tuğba Özay, dokunulmazlık oyunu sırasında yüzüne aldığı darbe sonucu uzun süre acı içinde kıvrandı.
 
TV8'de yayınlanan Survivor'de bu haftaki dokunulmazlık dokunulmazlık oyunu bir hayli sert geçti.
 
Ünlüler takımından Tuğba Özay, Gizem Kerimoğlu ile yarışırken burnuna gelen darbe nedeniyle yerde kaldı. Bu sırada Özay'ın, "Ne olur kırılmasın" haykırışları ekranlara yansıdı.
 
Tuğba Özay'ın acı içinde kıvranması gerek arkadaşlarını gerekse ekran karşısındaki seyircileri üzdü.
 
SURVİVOR'DA İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU
 
Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandı ve ilk eleme adayı gönüllülerden Gizem Kerimoğlu oldu.

 --2113182.jpeg
İbrahim’in sakatlığını öne sürerek yarışmaması Efecan’ın tepkisini çekti. Yarışma sonrası İbrahim’in sakatlığından eser kalmadığını, Hindistan cevizlerini kırarken hiç zorlanmadığını söyleyerek İbrahim’i suçladı!
 
İbrahim, isteyerek yarışmadığını iddia ettiği İbrahim’i pazartesi yayınlanacak olan bölümde sert eleştiriler getirdi.
 
ATAKAN HIRSIYLA DİKKAT ÇEKTİ!
 
Son iletişim oyununda gönüllülerin sevinçlerine bir hayli sinirlenen Atakan, dokunulmazlık oyunu için hırs yaptı. Mutlaka kazanmaları gerektiğini söyleyen Atakan, bu saatten sonra gönüllülerin kabusu olacağını belirtti.

HABERE YORUM KAT