1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da ödül oyununu kim kazanacak?
Survivor All Star'da ödül oyununu kim kazanacak?

Survivor All Star'da ödül oyununu kim kazanacak?

Survivor All Star’da ödül oyunu heyecanı yaşanıyor. Survivor All Star'da ödül bu sefer Amerika seyahati. Survivor All Star yeni bölüm ve tüm detaylar.

A+A-

Survivor All star'da elemenin ardından ödül oyunu heyecanı yaşanıyor. Ödül ise Amerika seyahati. Ayrıca bu akşam ki oyunda Merve Aydın şok yaşanyor. Merve Aydın yine sakatlanıyor.
 
 Survivor All Star’da 22 Haziran araba ödülü oynandı. Acun Ilıcalı Yarışmacıların ailelerinden aldığı bilgileri tek tek Doğru mu Yanlış mı diye sordu. Zevkli ve kahkaha dozu yüksek ödül oyununda bilgileri en çok doğru cevaplayan ilk iki isim vardı. Turabi ve Hakan, Merve ve Hasan’dı.
 
Survivor All Star 22 Haziran araba oyununda Turabi ve Hakan’ın oyunu görülmeye değerdi. Oyunda kural ise şöyleydi; Acun Ilıcalı kronometreyi 2 dakika olarak ayarlıyor ve yarışmacılara kaç saniye kaldığını söylemiyor ve bir yandan yarışmacıları da konuşturuyordu. Son 5 saniyede kim arabanın kapısını açarsa kazanacaktı ve bu 3 etaptan oluşuyordu. Yani 3 sayı alan kazanacaktı. Turabi Hakan’ı 3-2 mağlup etti. Turabi ilk finalist oldu.
 
Merve ve Hasan’ın oyunu da gülme krizine soktu izleyicileri. Kazanan ise Merve Aydın oldu. Merve Aydın Hasan’ı 3-1 mağlup etti. Ve Turabi’nin rakibi olmaya hak kazandı.
 
22 HAZİRAN SURVIVOR ARABA’NIN SAHİBİ KİM OLDU?
 
Turabi ve Merve Aydın karşılaşması gerçekten de büyük heyecana sahne oldu. Acun Ilıcalı “Ben de heyecanlandım” dedi. Merve Turabi karşısında 2-0 öne geçti. Turabi ise üçüncü oyunu kazanarak durumu 2-1’e taşıdı. Diğer oyunu da Turabi kazandı ve 2-2 oldu. Artık final oyunuydu, kazanan otomobilin sahibi olacaktı. Ve son oyunu Merve kazandı.  . Merve Aydın 22 Haziran Survivor All Star’da araba ödülünün sahibi oldu.  
 
 
TV 8'in sevilen yarışma programı Survivor All Star'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Ünlüler takımında üst üste yaşanan kayıplar, adana sinirleri gererken iki gözde yarışmacıdan biri olan Doğukan, konseyde elendi.
 
Doğukan ve Hakan bir kez daha karşı karşıya geldi. Sinirlerin gerildiği adada Kıbrıs için kıyasıya yarış yaşanırken Hakan, Doğukan'ı kişiliğini yarışma içerisinde kaybetmekle suçladı. 
 
MERVE HASTANEYE KALDIRILDI
 
Dokunulmazlık oyununda Begüm ile karşılaşah Merve, oyun sırasında rahatsızlandı. Tüm hırsıyla oyuna asılan Merve, ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.
 
ORUÇ İDDİALARINA CEVAP
 
Bu arada bazı internet sitelerinde Turabi'nin oruç tutmak istediği; ancak Acun Ilıcalı'nın buna izin vermediği iddia edildi. Yarışmanın kuralları gereği yemek verilmediği yarışmada Turabi'nin oruç tutmak istediği belirtildi. Bu iddialar üzerine Acun Medya'nın twitter adresinden açıklama yapıldı ve oruç iddialarının tamamen asılsız olduğu kaydedildi.
 
ELENEN İSİM DOĞUKAN OLDU
 
Survivor All Star konseyinde, en az SMS desteğini alan isim Doğukan oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler'in kazanmasının ardından Ünlüler için konsey toplandı ve eleme yapıldı. SMS oylamasında en düşük oyu alan Doğukan adaya veda ederken, kimseye kırgın olmadığını söyledi.

DOĞUKAN MANÇO KİMDİR?

Doğukan Hazar Manço, 19 Mayıs 1981 tarihinde Belçika'da Liege şehirinde doğdu. Çocukluğu Belçika'da geçen Doğukan Manço, ünlü sanatçı Barış Manço'nun büyük oğludur.

2000 – 2008 yılları arası Amerika'nın Florida eyaletinde mimarlık fakültesinde eğitim gördü. Doğukan, öğrencilik yıllarında garsonluk da yaptı, okulun servis şoförlüğünü de yaptı. Ayrıca, Florida Türk Radyosu'nda her pazar günü program yaptı.

Doğukan Manço, 1998-2000 yılları arasında radyo programcılığı yaptı. 2008-2010 yılları arasında sadece Barış Manço anma etkinliklerinde ve sosyal sorumluluk projelerinde DJ'lik yapmaya başladı. 2011 yılı itibariyle profesyonel DJ olarak festival ve çeşitli organizasyonlarda yer almaya başlayan Doğukan, Drift motor sporuyla da uğraşmaktadır.


 fft16_mf5769084.jpeg
 

SURVIVOR ALL STAR'DA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?
 
Survivor All Star 82. bölümde oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ada konseyinde Hakan'ın ismini yazdı. Doğukan ve Hakan arasında gerilimli dakikaların yaşandığı ada konseyinin ilk ismi Hakan oldu.
 
Peki ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Hakan'ın karşısına çıkacak isim Ünlüler takımından mı yoksa Gönüllüler takımından mı olacak? İşte Survivor ilk eleme konseyinde yaşananlar..
 


DOĞUKAN VE HAKAN ARASINDA GERGİNLİK
 
Survivor Allstar’ın 19 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, dokunulmazlık oyunun ardından adada büyük bir gerginlik yaşayan Hakan ve Doğukan, kavgayı ada konseyine de taşıdılar.

SURVIVOR 83. BÖLÜMDE BÜYÜK ÖDÜL
 
Survivor All Star seksen üçüncü bölümüyle 20 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00'de TV8'de. Heyecan dolu bir bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak Survivor All Star'da bu akşamki büyük ödül 'Nusret'. Büyük yemek ödülü için Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışacak. Peki ödülü kim kazanacak? İşte yeni fragman..
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler