1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da konseyde kimin adı yazıldı?
Survivor All Star'da konseyde kimin adı yazıldı?

Survivor All Star'da konseyde kimin adı yazıldı?

Survivor All Star'da büyük heyecan yaşandı. Adada dokunulmazlık oyununda neler yaşandı? Peki Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Konseyde kimin adı yazıldı? Tüm detaylar .

A+A-

Survivor All star konseyinde adrenalin zirveye tırmandı ve Acun Ilıcalı Gönüllüler takımında yer alan HASAN, Hilmicem, Hasan ve Begüm’e eleme adayı olarak çıkarmak istedikleri isimleri yazmadan önce söz hakkı verdi.
 
GÖNÜLLÜLER KONSEYİNDE KİMİN İSMİ (ADI) YAZILDI?                                        
 
Survivor All Star 24 Haziran Gönüllüler konseyinde isim yazılmaya geçildi. Survivor Gönüllüler konseyi sakindi. Gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar gitmesi ve adaya veda etmesi gerektiğini düşündükleri ismi yazdı ve Acun Ilıcalı kimin eleme adayı olduğunu açıkladı.
 
KİM KİMİN İSMİNİ YAZDI?                                                                                   
 
Gönüllüler hepimizin bildiği gibi iki gruba bölünmüş ve iki grup da birbirlerinden bir isim yazdılar. Gönüllüler takımında Hasan ve Begüm bir yanda, Hilmicem ve Turabi diğer yanda. Turabi’yi yazamadıkları için ki Turabi Kıbrıs’a gitmeyi garantilediği için ismi yazılamıyor. Hasan ve Begüm Hilmicem’i yazdı. Hilmicem ve Turabi ise Hasan’ı yazdı. Yani iki kişi Hilmicem’i, iki kişi de Hasan’I yazdı. 24 Haziran 2015 Gönüllüler ada konseyinde ismi en çok yazılan isim böylelikle Hasan ve Hilmicem oldu. Hasan ve Hilmicem bir kez daha eleme adayı.
 
DAHA ÖNCE DE ELEME ADAYI OLMUŞLARDI!
 
Hatırlayacağınız üzere Serenay Aktaş’ın eleme adayı olduğu ada konseyinden sonra Hasan ve Hilmicem eleme adayı olmuş ve adaya veda eden isim Serenay olmuştu. Gönüllüler de bu haftaki dokunulmazlık oyununun ilk ayağını kaybettiği için Hilmicem ve Hasan eleme adayı. 

 
Survivor all star Dominik Cumhuriyeti'nde ünlüler gönüllüler arasında dokunulmazlık oyunu oynandı ve iki gün üst üste yapılacak olan dokunulmazlık oyununun ilk turu yapıldı.

Oynanan ödül oyununu kazanan Gönüllüler dokunulmazlık oyununa da iyi başlamıştı. Durum 7-7’ye kadar geldi. Daha sonra Ünlüler üst üste iki defa kazanarak 9-7 öne geçti. Merve Aydın ve Hakan bu akşam rahat bir konsey geçirecek. Son oyunda Hakan ve Turabi karşı karşıy.a geldi. Hakan Turabi’yi ekarte ederek dokunulmazlığın sahibi oldu. Survivor 24 Haziran Dokunulmazlık Ünlülerin oldu. Ünlüler rahat bir konsey geçirecek. Bu arada Turabi Hakan ile oynadığı oyunda kafasını engele çarptı ve sakatlandı. 
 
Survivor all star'daki bu oyundaki galip gelen takıma ayriyeten ödülde verildi ve kaybeden takım ada konseyinde bir isim belirledi.
 
 
ÜNLÜLER 10-7 GÖNÜLLÜLER OYUN SKORU
 
ÖDÜL OYUNU VE DOKUNULMAZLIĞI ÜNLÜLER KAZANDI.

 
Bu Oyundaki ödül ise YUNAN ADALARINI AİLELERİ İLE GEZMEK
 
Survivor All Star'ın 23 Haziran akşamı yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler, Amerika'nın New York şehrine hayal gibi bir gezi için ödül oyununda kıyasıya mücadele ettiler ve kazanan takım rüya gibi bir gün geçirdi.  Büyük ödülü Gönüllüler kazandı. Yarışmaya Hakan ve Hasan'ın mücadelesi oyuna son noktayı koydu. Alp Kırşan, ödül oyunu sonrası ünlüler ve gönüllüler takımının yorumlarını aldı.

Survivor All Star yayınlanan son bölümünde ünlüler kaybettikleri ödülü tartışırken, gönüllüler kazandıkları ödülü bir an önce görmek için çıldırdılar.  Ödül oyunu sırasında sakatlanan Merve, acı içinde kıvrandı. Survivor All Star'ın doktorları hemen müdahale ederek sağlığında ciddi bir problem olmadığını belirttiler. Merve Aydın yarışmaya devam etti.

Hakan ve Merve kaybettikleri ödül sonrası havuz için kısa bir durum değerlendirmesi yaptı.

Survivor All Star seksen yedinci bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TV8'de.

ÜNLÜLER 9-2’DEN GELDİ ANCAK YAKALAYAMADILAR!

Ünlüler takımı bu büyük ödül oyununda, New York ödülünde 9-2 geriye düştü. Aslında Hakan ve Merve Aydın desek de doğru olur çünkü Ünlüler adada artık 2 kişi. Doğukansız ilk büyük ödül oyunu oynayan Ünlüler takımı adeta bozguna uğrayacak diye bekleniyordu. Ancak yılmadılar ve 5 oyun üst üste kazanarak durumu 9-7’ye getirmeyi başardılar.

SURVIVOR ALL STAR 23 HAZİRAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geldik Survivor All Star 23 Haziran ödülü kim kazandı sorusunun cevabına. Durum artık 9-7 idi ve son etapta Gönüllülerden Hasan ve Ünlülerden Hakan karşı karşıya geldi. Hasan Hakan’ı mağlup edip, Survivor 23 Haziran’ın kazanan takımı olarak Gönüllüler olduğunu belirledi. Survivor’da New York ödülünü, büyük ödülü Gönüllüler kazandı.

fft16_mf5777167-001.jpeg

GÖNÜLLÜLER NEW YORK SOKAKLARINDA

Gönüllüler takımı bu büyük ödülü kazandıktan sonra New York’a gittiler. Turabi, Hasan, Hilmicem ve Begüm’ün yer aldığı Gönüllüler takımı New York 5. Cadde’de gezdiler, fotoğraf çektiler. Hatta Begüm kendi resmini karakalemle çizdirdi, arkadaşları ise karakalem çalışmasının Begüm’e benzemediğini söyledi. Gönüllüler New York’ta gönüllerince eğlendiler.

 

fft16_mf5777166.jpeg

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler