1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da kimin ismi yazıldı?
Survivor All Star'da kimin ismi yazıldı?

Survivor All Star'da kimin ismi yazıldı?

Survivor All Star'da hızlı tur başlayacak! Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki mücadele kıyasıya devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen Survivor All Star son bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından kimin ismi yazıldı? Merak edenler için

A+A-
Survivor All Star'ın 31 Mayıs 2015 akşamı yayınlanan bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazanabilmek için kıyasıya mücadele etti. Oyunu kaybeden takım konseyde oy kullanarak adaya veda etmek üzere halk sms oylamasına çıkacak olan ilk ismi belirlediler.
 
Uzun zamandır oyun kazanamayan Ünlüler dün akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyunuyla yarışmaya yeniden döndü. Gönüllüler takımına karşı üstünlük sağlayan Ünlüler dokunulmazlık oyununu kazandı. Ada konseyine giden Gönüllüler elenmek üzere SMS'e çıkacak ilk ismi belirledi. Bozok ve Hasan arasında geçen oylamada 3 oy alarak SMS'e çıkacak ilk isim Hasan oldu.
 
Dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ise Kıbrıs'ta yapılacak olan finale bir kişi göndermeyi garantiledi.
 
Son 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star 66. bölümüyle bu akşam 20.00'de TV8'de.
 
Survivor All Star’da eleme sürprizi
 
Acun Ilıcalı, finale yaklaşan ‘Survivor All Star’ yarışmasıyla ilgili soruları Instagram sayfasından yanıtlamaya devam ediyor.
 
Takipçilerinin “Yarışmacı sayısı çok fazla. Bu kadar yarışmacı varken Kıbrıs finaline nasıl dört kişi kalacak?” sorusuna Ilıcalı, “İki hafta sonra Dominik’te hızlandırılmış çekimler başlayacak. Ve ikişer yarışmacı elenecek” yanıtını verdi.
 
HASAN YALNIZOĞLU KİMDİR?
 
Hasan Yalnızoğlu, 20 Ekim 1974 tarihinde İstanbul Üsküdar’da doğmuştur. Aslen Rize Fındıklı’lıdır. İlk okulu Üsküdar’da tamamladı. Ortaokul ve liseyi Pendik Kaynarca’da okudu. 6 yaşında cimnastikle başlayıp aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazandı. Ailesinin Pendik’e taşınarak semt değişikliği yapması ve tesis yetersizliği sebebi ile çok sevdiği cimnastik ve yüzme sporundan uzak kaldı. En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti. Liseyi bitirmeden okula ara verip 4 sene eğitim hayatından uzak kaldı ve bu 4 yıl bir tekstil fabrikasında çalıştı. Bir yandan da tekvando sporunda hem sporculuk, hem de eğitmenlik yaptı. Aynı yıllarda BJK Spor Kulübü’nde kürek sporu ile ilgilendi. Türkiye’de ilk kürek yarışında Türkiye rekoru kırıp ülkemizi dünyada temsil edip derece elde etti.
 
fft16_mf5696679.jpeg
 
Survivor All star 31 Mayıs 2015 bölümünde harika bir mücadele yaşandı. Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kaybedince birbirleriyle bireysel dokunulmazlık sembolü, kolyesi için yarıştı. Güce ve konsantrasyona dayalı bir oyun vardı karşılarında.
 
İLGİNÇ VE ZOR BİR OYUN
 
Gönüllüler takımındaki yarışmacılar, içi kuru mısır dolu haznenin kapağını tutacak ve içindeki kuru mısırların dökülmemesini sağlayacaktı. En uzun dayanan ve mısırların bitmesini önleyen kişi ise dokunulmazlık sembolünün, kolyesinin sahibi olacaktı.
 
Bu zor oyunda ilk elenen ve en az dayanan isim Bozok oldu, Bozok elendi. Bozok’un akabinde hemen begüm de elendi. Begüm ikinci elenen isim oldu. Üçüncü elenen isim ise Turabi oldu.
 
HASAN MI HİLMİCEM Mİ KAZANDI?
 
Bireysel dokunulmazlık Sembolü kimin oldu, kim kazandı sorusunun yanıt bulacağı anlardı artık. Çünkü en sona iki güçlü isim; Hilmicem ve Hasan kaldı. Turabi ise Hilmicem’e büyük destek verdi. Ve sonuç belli oldu. Dördüncü elenen isim Hasan oldu.
 
Bireysel Dokunulmazlık sembolü Hilmicem’in oldu. Hilmicem artık dokunulmaz ve ismi yazılamayacak. Hilmicem Çarşamba günkü konseyde de isim söyleyebilecek. Bireysel Dokunulmazlık kolyesi Hilmicem’in.
 
ANIL KAZA GEÇİRDİ!
 
Anıl başına aldığı sert darbeyle bir anda yere yığılırken, başında ise yara açılarak kanıyor. Anıl’ın kazasını gören arkadaşları büyük bir korkuyla yanına koşarken,  oyun alanında hazır bekleyen doktor hemen ilk müdahaleyi yapıyor. Daha önce de ayağından sakatlanan ve bir ay boyunca oyunlardan uzak kalan Anıl’ın bu kazasında ise sağlık durumunun nasıl olduğu bu akşam belli olacak.
 
 
fft16_mf5697980-001.jpeg

HABERE YORUM KAT