1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da kim elendi? Ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor All Star'da kim elendi? Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor All Star'da kim elendi? Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor All Star'ın finalinin 2 Temmuz'da Kıbrıs'ta yapılacak olması heyecanı artırdı. Dün akşam ekrana gelen Survivor All Star son bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi. Peki Survivor All Star'da kim elendi? 16 Haziran Salı günü oynanan ödül oyunununda han

A+A-

TV 8’de yayınlanan ve izleyenlerin soluksuz izlediği fen?men program Survivor All Star’da büyük mücadele tüm heyecanıyla devam ediyor. 16 Haziran akşamı ekranlara gelen bölümde Ödül ?yununda Gönüllüler ile Ünlüler karşı karşıya geldi, büyük mücadeleye sahne ?lan ödül ?yununu kim kazandı? İşte cevabı..

Bu akşam ekrana gelecek olan Survivor All Star 80. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı.  Survivor All Star sekseninci bölümüyle 17 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00'de TV8'de.

SURVİVOR ALL STAR 80. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Survivor All Star son bölümünde, Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya mücadeleye giriştiği ödül oyunu soluksuz izlendi. Ünlüler ilk kez Serenay'sız bir ödül oyunu oynadılar.
 
ÖNCE ÜNLÜLER
 
Yarışmacıların ellerinde sembol ve birebir oynuyorlardı. Birbirlerinin sembolünü düşürmeye çalıştılar ringte. İşte bu oyunda Ünlüler biraz daha ağır bastı. Ve 3-1 öne geçmeyi başardılar. Daha sonra Gönüllüler Begüm ve Hilmicemle durumu 3-3’e getirdi. Oyun 7-7’ye kadar bu şekilde gitti bir ünlüler bir gönüllüler diye. Ama kazanan taraf bir kişi eksik olmalarına rağmen, 10-7 skoruyla Ünlüler oldu. 16 Haziran ödül oyununu Ünlüler kazandı.
 
ÖDÜL NEYDİ?
 
Survivor All Star 16 Haziran ödül neydi? Sorusunun cevabı ise gerçekten müthişti. Kazanan takım ünlüler olduğu için, finale haftalar kala moralleri iyice yerine geldi. Çünkü Hakan, Doğukan ve Merve Aydın hem yemek yediler, hem de dans edip bir güzel dinlendiler. Bu anlar ise onlar için çok keyifli geçti.

SURVİVOR ALL STAR'DA KİM ELENDİ?

 
Survivor All Star adasında dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı 14 haziran akşamı ada konseyinde şok üstüne şok yaşadı. Doğukan Manço , Merve Aydın'ın adını verecek diye beklerken en yakın arkadaşının ismini verdi. Ünlüler takımından Merve Aydın ve Serenay Aktaş elenmek üzere belirlenen ilk isimler olmuştu.

fft16_mf5753691.jpeg

Survivor All Star'a bu hafta veda eden isim Serenay Aktaş oldu. Seranay eliyle yüzünü kapatırken aynı harekete Doğukan Manço da yaptı. Gönüllüler takımı ise elemeden kurtulmanın sevincini yaşadı. Serenay Aktaş geçen Survivor'da da aynı şekilde en yakın arkadaşı tarafından yazılmış ve elenmişti. Serenay aynı olayı bu kez Survivor All Star 'da yaşadı. Konseyde kararı duyduğu anda gözyaşlarına boğuldu. Serenay elini Doğukan Manço'nun omuzuna koyup "Şimdi mutlu musun" dedi.

SERENAY AKTAŞ VE DOĞUKAN MANÇO KAVGASI
 
Doğukan'ın seçenek varken Serenay Aktaş'ın adını vermesi 'ihanet' olarak yorumlandı. Hakan ve Serenay adaya döndükten sonra Doğukan Manço 'nun yüzüne bakmadılar. Serenay Aktaş geçen yılki gibi yine en yakın arkadaşı tarafından sırtından harçerlendiğini söyledi.
 
Dokunulmazlığı kazanmak için canla başla savaşan Serenay Aktaş, Doğukan Manço'yu elenme riskinden kurtarınca ortalık daha da karıştı. Doğukan Manço bunun üzerine Serenay ile yüzleşip onunla helalleşmek istedi. Ancak Serenay Aktaş onu affetmedi. Doğukan Manço elenme korkusuyla yaptığı hamle adada ve izleyici önünde itibarını fena halde sarstı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler