1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da ilk elemede kimin adı çıktı
Survivor All Star'da ilk elemede kimin adı çıktı

Survivor All Star'da ilk elemede kimin adı çıktı

Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı Survivor All Star dokunulmazlık oyunu sonrası Ünlüler takımı bir aday çıkardı. Ünlüler takımından sms'e çıkacak ilk ad

A+A-

Survivor Allstar’ın 19 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı, Ünlüler takımında elemeye kalan ismi açıkladı.
 
SURVIVOR ALL star'DA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?
 
Survivor All Star 82. bölümde oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ada konseyinde Hakan'ın ismini yazdı. Doğukan ve Hakan arasında gerilimli dakikaların yaşandığı ada konseyinin ilk ismi Hakan oldu.
 
Peki ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Hakan'ın karşısına çıkacak isim Ünlüler takımından mı yoksa Gönüllüler takımından mı olacak? İşte Survivor ilk eleme konseyinde yaşananlar..
 

 
DOĞUKAN VE HAKAN ARASINDA GERGİNLİK
 
Survivor Allstar’ın 19 Haziran Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, dokunulmazlık oyunun ardından adada büyük bir gerginlik yaşayan Hakan ve Doğukan, kavgayı ada konseyine de taşıdılar.
 

 
SURVIVOR 83. BÖLÜMDE BÜYÜK ÖDÜL
 
Survivor All Star seksen üçüncü bölümüyle 20 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00'de TV8'de. Heyecan dolu bir bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak Survivor All Star'da bu akşamki büyük ödül 'Nusret'. Büyük yemek ödülü için Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışacak. Peki ödülü kim kazanacak? İşte yeni fragman..
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler