1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da heyecan dolu bir konsey
Survivor All Star'da heyecan dolu bir konsey

Survivor All Star'da heyecan dolu bir konsey

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor All Star'da bu akşam yarışmacıları heyecan dolu bir konsey bekliyor! Dün yayınlanan son bölümünde Ödül oyunun galibi olan takım ailesinden en sevdiği kişiyle tam bir saat vakit geçirdi. Peki Survivor All Star'd

A+A-

TV8'de ekrana gelen Survivor All star yarışması 10 Haziran akşamı yayınlanan son bölümünde yarışmacılar büyük bir sürprizle karşılaştı. Ödül oyunun galibi olan takım ailesinden en sevdiği kişiyle tam bir saat vakit geçirdi.

Survivor All Star 74. Bölüm özeti

Son 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star'da ünlüler ve gönüllüler zorlu hayat koşullarında Survivor tarihinin en iyisi olabilmek için kıyası bir mücadele veriyorlar.

Survivor All Star’da yarışmacıları her zamankinden daha farklı  bir konsey bekliyor. Bu akşamki konseyde tüm yarışmacılar için toplu SMS oylaması yapılacak. Yarışmacıların alacakları SMS oyları onların ada yaşantılarına devam etmeleri için çok önemli. Daha çok SMS almaları onlar için daha büyük avantaj demek! Survivor All Star’da bu akşam neler yaşanacak? Nasıl bir konsey onları bekliyor?

Yayın Tarihi: 11 Haziran Perşembe

Yayın Saati : 20.00

Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe TV8’de.

Survivor All star 10 Haziran ödül Oyununda, ödül yarışmacıların en sevdikleri yakınlarıyla güzel bir yemek yiyecekti. Oyundan önce her bir yarışmacı teker teker ailesiyle kucaklaştı. Gönüllülerden Begüm ve Hilmicem’in babası gelmişti, Turabi ve HASAN’ın kardeşi, Ünlülerden ise Hakan’ın eşi Gizem gelmişti, Merve Aydın ve Doğukan’ın kardeşi ve Serenay’ın ise annesi gelmişti. İşte bu tarihi ödülü Survivor All Star’a yakışır ödül oyununu kim kazandı sorusunun cevabı…
 
ÜNLÜLER ÇOK İSTEKLİYDİ
 
Gönüllüler her ne kadar Hasan ile 1-0 öne geçse de Ünlüler daha inançlı, daha istekliydi. Ünlüler takımı Hakan Merve ve Doğukan Manço ile durumu 3-1’e taşıdı. Daha sonra Turabi ve Begüm skoru eşitledi 3-3. Ama dedik ya Ünlüler daha konsantre olmuştu oyuna. Zira duygu yüklü bir oyundu. Ve sonrasında Hakan, Doğukan ve Merve Aydın ile yine öne geçmeyi ve farkı açmayı başardı Ünlüler: 6-3.
 
GÖNÜLLÜLER DE İSTEDİ AMA!
 
Gönüllüler de oyunu çok istiyordu, begüm ağlaya ağlaya oynuyordu neredeyse. Bu duygu yüklü oyunda Hilmicem skoru 6-4’e getirip farkı 2’ye indiren isimdi. Ama sonrasında Ünlüler yine bir seri yakaladı ve Hakan ve Merve ile 8-4 yaptı. Daha sonra Doğukan da kazandı ama Doğukan kural hatası yaptığı için diskalifiye oldu ve sayı Gönüllüler’e geçti. 8-5 olmuştu durum. Daha sonra Hakan ve Hilmicem karşı karşıya geldi. Hakan eşi Gizem’i görme pahasına bugünkü oyunlarda büyük performans sergiledi ve Hilmicem’i de mağlup ederek takımını 9-5 öne geçti. Gönüllüler Hasan ve Turabi ile 9-7 yaptı durumu. Son etapta Begüm ile Serenay karşı karşıya geldi. Serenay son anda kazandı ve ödülü ünlülere getirdi. Ünlüler tarihi ödülü 10-7 kazandı.
 
BEGÜM AĞLADI!
 
Begüm ise gözyaşlarına boğuldu bu duygusal ödül sonrası. Begüm ağladı yıprandı ve ailesiyle yemek yiyemeyeceği için çok üzüldü. Begüm'ü teselli etmek takım arkadaşlarına düştü. Acun Ilıcalı kazanan takımı ödüle yolcularken, Gönüllüler'in de üzülmesini istemediği ve ailevi durum olduğu için sahilde 5'er dakikalık görüşme izni verdi.
 
ÜNLÜLER AİLESİYLE
 
Ünlüler Mor odaya girdi ve güzel bir yemek yedi ve tabii ki aileleriyle birlikte güzelce vakit geçirip hasret giderdiler.

Survivor All Star'da sürpriz isim elendi 

Survivor All Star'da bu hafta yine bir eleme heyecanı yaşandı.Tüm heyecanıyla devam eden Survivor All Star'da bu hafta yeni bir eleme heyecanı yaşandı.

Acun Ilıcalı, Survivor'da SMS sıralamasını açıkladı. Ünlüler eleme öncesi büyük gerginlik yaşarken, rakibinden daha az oy alarak adaya veda eden isim Anıl oldu. Kararın açıklanması sonrası Merve gözyaşlarına boğulurken Hakan ise duygulandı.

Anıl Tetik kimdir?

Anıl Tetik, 1991 İstanbul Küçükçekmece doğumludur. Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde öğrencidir. Şu an halen 4. sınıfta okumaktadır. Çocukluğundan beri motor sporları hayalleriyle büyüyen Anıl’ın ailesi bu isteğine tehlikeli olması sebebiyle hep karşı çıkmıştır. 19 yaşına geldiğinde 100 kiloya ulaşmıştı, motor sporları için uygun bir kilo değildi sıkı bir Diyet ve sporla dört ay gibi kısa bir sürede tam 25 kilo vermeyi başararak 75 kiloya düşmüştür.

fft16_mf5729382-001.jpeg

Artık kilo engeli kalmayan Anıl, çocukluk hayalini gerçekleştirmek için ailesini de ikna etmiştir. Amerakilı hocalardan aldığı bir aylık dersin sonunda başarısı ile dikkat çekmiştir. Bir çok yarışa katılıp iki kez Türkiye birinciliği ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda da birincilik elde ederek üçte üç yapmıştır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler