1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da hangi takım ödülün sahibi oldu?
Survivor All Star'da hangi takım ödülün sahibi oldu?

Survivor All Star'da hangi takım ödülün sahibi oldu?

Survivor All Star’da dün akşam takımları önce zor bir yarış, yarışın sonunda ise muhteşem bir ödül bekliyordu. Ödül oyununda yarışmacılar oldukça zorlu bir parkurda yarıştı. Peki Survivor All Star'da nangi takım ödülün sahibi oldu?

A+A-

TV 8'de ekrana gelen yarışma programı Survivor All Star'da dün akşam yarışmacıları yine zor bir oyun bekliyordu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Survivor All Star'da yapılacak yeni yarışma ile ödülü kazanmayı Ünlüler de Gönüllüler de çok istiyordu.


SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor All Star'da ünlüler ve gönüllüler ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Gönüllüler ödül oyununu kazandı. Yemek, masaj ve jakuzi ödülünü kaybeden ünlüler büyük hayal kırıklığı yaşadı.

SURVİVOR EN SON PUAN DURUMU

fft16_mf5743264.jpeg

Türkiye televizyonlarının en sevilen yarışması Survivor All Star da macera ve aksiyon hız kesmeden devam ediyor. Survivor All Star ünlüler ve gönüllüler takımı için büyük final heyecanı yaşanıyor. Ünlüler takımındaki Merve Aydın, Serenay, Hakan ve Doğukan Manço birbiri ile sorunlar yaşasa dahi eski gruplaşmaların önüne geçmeyi başardılar. Öte yandan gönüllüler takımındaki Begüm, Hilmicem, Hasan ve Turabi üst üste kazadıkları oyunlar sayesinde aralarındaki problemleri rafa kaldırmış, rakip takıma karşı bir yumruk olmayı sürdürüyor.

Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe TV8’de.

Survivor SMS oylaması artık olmayacak!

Survivor All Star 'da tüm yarışmacılar için 11 Haziran Perşembe akşamı toplu bir SMS oylaması yapıldı. Survivor'da bundan sonra SMS oylaması yapılmayacak. Bilindiği gibi her hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ada konseyinde elemeye çıkıyordu. Konsey süresince de izleyiciler SMS oylamasına katılıyordu. İşte bu SMS oylamaları bundan sonra olmayacak. Son kez yapılan Survivor SMS oylamasında ünlüler ve gönüllüler sıralaması ortaya çıktı. Bundan sonra dokunulmazlığı kaybedip eleme adayı olanlar bu sıralamaya bakılarak elenecek. 

Survivor All Star adasında Kıbrıs finali öncesinde son 2 hafta içinde hızlandırılmış çekimlere geçilecek. Acun Ilıcalı 'nın yaptığı açıklamaya göre 2 haftada yarışmacılar iki katı oyun oynayacaklar. SMS oylaması da bu yüzden yapılmayacak.

Survivor son SMS oylamasına Turabi katılmadı. Kıbrıs biletini kazanan Turabi doğrudan finale kaldığı için SMS oylamasında yer almayacak. Turabi elenme riski olmadan 2 haftayı keyif içinde geçirecek.

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor All Star eleme gecesinde SMS sonuçları açıklanırken Doğukan, Hakan ve Serenay arasında zorlu bir tercihte bulundu. Ünlüler eleme gecesi öncesi büyük gerginlik yaşarken, Survivor All Star kim elendi sorusuna cevap Anıl oldu. Kararın açıklanması sonrası Merve gözyaşlarına boğulurken Hakan ise duygulandı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler