1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?
Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor All Star'da bu akşam büyük heyecan yaşanıyor. Adada dokunulmazlık oyununda neler yaşanıyor? Peki Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Survivor All Star ve tüm detaylar.

A+A-

Survivor All star’da Ünlüler takımı 2 kişiyle, Gönüllüler takımı ise 4 kişiyle yarışmaya devam ediyor. Dokunulmazlık oyununu kazanmayı iki takım da çok istiyor. Bu akşam yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için yarışıyor. Finale doğru adım adım yaklaşırken dokunulmazlık oyunlarını kazanmak büyük önem taşıyor. Bugün yarışmacıları ayrıca bir de ödül oyunu bekliyor.


Survivor All Star'ın 23 Haziran akşamı yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler, Amerika'nın New York şehrine hayal gibi bir gezi için ödül oyununda kıyasıya mücadele ettiler ve kazanan takım rüya gibi bir gün geçirdi.  Büyük ödülü Gönüllüler kazandı. Yarışmaya Hakan ve HASAN'ın mücadelesi oyuna son noktayı koydu. Alp Kırşan, ödül oyunu sonrası ünlüler ve gönüllüler takımının yorumlarını aldı.

Survivor All Star yayınlanan son bölümünde ünlüler kaybettikleri ödülü tartışırken, gönüllüler kazandıkları ödülü bir an önce görmek için çıldırdılar.  Ödül oyunu sırasında sakatlanan Merve, acı içinde kıvrandı. Survivor All Star'ın doktorları hemen müdahale ederek sağlığında ciddi bir problem olmadığını belirttiler. Merve Aydın yarışmaya devam etti.

Hakan ve Merve kaybettikleri ödül sonrası havuz için kısa bir durum değerlendirmesi yaptı.

Survivor All Star seksen yedinci bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TV8'de.

ÜNLÜLER 9-2’DEN GELDİ ANCAK YAKALAYAMADILAR!

Ünlüler takımı bu büyük ödül oyununda, New York ödülünde 9-2 geriye düştü. Aslında Hakan ve Merve Aydın desek de doğru olur çünkü Ünlüler adada artık 2 kişi. Doğukansız ilk büyük ödül oyunu oynayan Ünlüler takımı adeta bozguna uğrayacak diye bekleniyordu. Ancak yılmadılar ve 5 oyun üst üste kazanarak durumu 9-7’ye getirmeyi başardılar.

SURVIVOR ALL STAR 23 HAZİRAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geldik Survivor All Star 23 Haziran ödülü kim kazandı sorusunun cevabına. Durum artık 9-7 idi ve son etapta Gönüllülerden Hasan ve Ünlülerden Hakan karşı karşıya geldi. Hasan Hakan’ı mağlup edip, Survivor 23 Haziran’ın kazanan takımı olarak Gönüllüler olduğunu belirledi. Survivor’da New York ödülünü, büyük ödülü Gönüllüler kazandı.

fft16_mf5777167.jpeg

GÖNÜLLÜLER NEW YORK SOKAKLARINDA

Gönüllüler takımı bu büyük ödülü kazandıktan sonra New York’a gittiler. Turabi, Hasan, Hilmicem ve Begüm’ün yer aldığı Gönüllüler takımı New York 5. Cadde’de gezdiler, fotoğraf çektiler. Hatta Begüm kendi resmini karakalemle çizdirdi, arkadaşları ise karakalem çalışmasının Begüm’e benzemediğini söyledi. Gönüllüler New York’ta gönüllerince eğlendiler.

fft16_mf5777166.jpeg

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler