1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?
Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

A+A-

Survivor All star'da dokunulmazlık Oyununda karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler'den kaybeden takım hangisi olursa gece konseyde bir eleme adayı olacak. Gönüllüler adada 4 kişi, Ünlüler ise 3 kişi.. Survivor All Star yeni bölüm ve tüm detaylar haberimizde..
 
Survivor All Star 18 Haziran Ödül oyununda zorlu parkur tam da Ünlüler içindi. Çünkü Ünlüler bu oyunda çok büyük avantaj elde etti. İlk olarak 4-0 öne geçti ünlüler daha sonra Turabi 4-1'e getirdi durumu. Ünlüler yine iki sayı aldı ve 6-1 öne geçti. Gönüllüler Hasan ile durumu 6-2 yaptı. Daha sonra Ünlüler 7-2 yaptı.
 
TURABİ SAKATLANDI
 
Ünlüler 7-2 öndeyken Doğukan ve Turabi karşı karşıya geldi. Turabi oyun esnasında bir engele göğsünü çarpıp yere yığıldı. Turabi oyuna devam edebileceğini söyledi devam etti. Ama oyunu Doğukan kazandı. Durum 8-2.
 
GÖNÜLLÜLER DİRENDİ
 
Gönüllüler yine Hasanla durumu 8-3'e getirdi. Ama Ünlüler çok avantajlıydı bir kere. Ünlülerden Merve Aydın ve Begüm karşılaştı. Merve kazandı ve durumu 9-3 yaptı.
 
SURVIVOR ALL STAR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?     
 
Ve final etabıydı artık. Durum 9-3 Ünlüler öndeydi. Gönüllüler’den Hilmicem ve Ünlüler’den Hakan yarıştı. Hakan Hilmicem'i mağlup ederek ödülü ünlülere getirdi. Survivor All Star'da 18 Haziran Ödül oyununu Ünlüler kazandı. Ünlüler üst üste 3. kez ödül oyununu kazandı. GÖnüllüler son 3 ödül oyununda mağlup oldu. Ödül oyununu Ünlüler 10-3 kazandı.
 
Ödül oyunu sonunda Gönüllüler çok üzüldü. 7 farklı yenilgi Gönüllüler'in ağır yenilgisi çok üzülmelerine sebebiyet verdi.
 
ÖDÜL NEYDİ?
 
Ödül oyununu Ünlüler kazandığı için hem yemek yiyeceklerdi hem de mor odada birbirinden eğlenceli videoları izleyeceklerdi. Ünlüler sonunda ödüllerine gittiler ve bir güzel yemeklerini yiyip, mor odada video izlediler.
 
 
 HANİ SİZ KARDEŞTİNİZ!
 
Öte yandan Dominik’te Serenay gittikten sonra Hakan’ın hareketlerini, tavrını merak eden Gönüllüler’den Turabi verdiği röportajda Serenay’ı kastederek Hakan’a “Hani siz kardeştiniz, Serenay gittikten sonra üçünüz can ciğer oldunuz” diyor. Ünlüler takımından Merve Aydın Hakan ve Doğukan’ın ise keyifleri yerinde.
 
 
Survivor All Star'da strateji, beceri, psikoloji, hırs ve takım ruhuyla ödül kazanmak isteyen iki takımın da mücadelesi ekran başına kilitledi. Oyun esnasında Hilmicem Hakan’ın mermisini bittiğini söyledi ancak Hakan etabı başarıyla tamamlayınca Hilmicem’e “Saydın mı” diye sitemde bulundu. Hilmicem de “Sanane” diye karşılık verdi.
 
SURVIVOR ALL STAR 17 HAZİRAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?  
 
Survivor All Star’da dün akşamki ödül oyununu Ünlüler kazanmıştı. 17 Haziran Çarşamba ödül oyununda ise ilk etapta iki takımda çekişiyordu. Hakan ve Doğukan ile 2-0 öne geçen Ünlüler daha sonra Begüm ve Turabi’ye kaybederek 2-2’ye getirdi durumu. Doğukan ve Merve ile 4-2 öne geçti Ünlüler. Daha sonra Gönüllüler Hilmicem ile 4-3 yapsa da Ünlüler yine Doğukan ve Merve ile 6-3 öne geçti. Hasan ve Hilmi 6-5 yaptı sonrasında ise Ünlüler yine Merve, Hakan ve Doğu ile durumu 9-5 yaptı. Begüm 9-6’ya getirdi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler