1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor All Star'da bu hafta kimin ismi yazıldı?
Survivor All Star'da bu hafta kimin ismi yazıldı?

Survivor All Star'da bu hafta kimin ismi yazıldı?

Cumartesi akşamı ödül oyununu da kaybeden ünlüler takımı, Pazar akşamı yayınlanan bölümdeki ilk dokunulmazlık oyununu da kaybettiler. Ayrıca Survivor All Star’da büyük finale kısa süre kala flaş bir karar alındı. Survivor All Star yarışma programının TV 8

A+A-

Ekranların en fazla izlenen programı olan Survivor All Star için Acun Ilıcalı sürpriz bir karar aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılacak büyük finallere iki hafta kala Survivor’un yayın günü 7 güne çıktı. Survivor All Star artık haftanın her akşamı TV8 ekranlarında olacak. Peki Survivor All Star’da 14 Haziran Pazar akşamı ünlüler takımından sms oylamasına kimler kaldı? Survivor All Star'da bu hafta kimin ismi yazıldı?

Konseyde yapılan oylama ile bu haftaki eleme adayları Merve Aydın ve Serenay oldu. 

Survivor All Star yetmiş sekizinci bölümüyle 15 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de TV8'de.

SURVİVOR ALL STAR 78. BÖLÜM FARAGMANI - İZLE

 

Survivor All Star’da yarışmacılar bugün ödül oyununu kazanmak için yarışacaklar. Her geçen gün rekabetin ve heyecanın arttığı yarışta finale doğru adım adım yaklaşılıyor. Yarışmacılar Kuzey Kıbrıs’a gidebilmek için büyük çaba harcıyor. Güç ve moral toplamaları için bu ödül oyunlarını kazanmak çok önemli. Bu akşam onları nasıl bir ödül bekliyor? Ödülü kazanarak büyük mutluluk yaşayacak olan takım Ünlüler mi Gönüllüler mi?

Yayın Tarihi: 16 Haziran Salı

Yayın Saati : 20.00

 
Survivor TV8'de ilk yayınlanmaya başladığında haftanın 3 günü ekrana geliyordu. Reytinglerde büyük başarı gösteren ve yayınlandığı günlerde Paramparça dışındaki tüm dizileri geride bırakan yarışmanın yayın günü de sonunda 3'den 7'ye çıkmış oldu. Temmuz ayında final yaparak bitecek olan yarışmanın ardından ise TV8'in yaz ekranındaki en büyük kozu iddialı müzik yarışması Rising Star olacak.

SMS OYLAMASINA KİMLER KALDI?

Survivor All Star’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki büyük finallere iki hafta kala dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Survivor’daki yeni kurallar gereği artık hızlandırılmış çekimlerin yapıldığı adada Pazar ve Pazartesi akşamları da iki tane dokunulmazlık oyunu yapılacak ve her oyunda çıkan adaylar ünlüler ve gönüllülerden karışık olarak elemeye kalacak. Geçtiğimiz hafta son defa yapılan sms oylamasında yarışmacıların aldıkları oylar bu elemelerde geçerli olacak ve en az oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Geçen hafta Anıl’ın elenmesinden sonra 4 kişi kalan ünlüler takımında birbirlerine yakın olan ve bir grup şeklinde davranan Doğukan, Hakan ve Serenay arasında konseyde ilginç gelişmeler yaşandı.

Konseyde Hakan ve Serenay’ın Merve Aydın’ın ismini yazdı. Merve Aydın ise Serenay’ın adını yazarken, herkesin Merve’yi yazmasını beklediği Doğukan adeta ters köşe yaparak haftalardır yakın olduğu gruptan Serenay’ın adını yazarak onun da elemeye girmesini sağladı.

DOĞUKAN’IN STRATEJİSİ HERKESİ ŞOKE ETTİ!

Pazartesi akşamki ikinci dokunulmazlık oyununun da kaybedilmesi halinde Merve Aydın’ın karşısına Hakan ve Serenay’ın kendi ismini yazacağını bilen Doğukan, güçlü aday Merve’yle karşı karşıya kalmak yerine oyunun daha az olduğunu bildiği Serenay’ı yazdı. Böylece Serenay’ı da eleme potasına sokmuş olan Doğukan, ikinci dokunulmazlığın da kaybedilmesi halinde Merve Aydın ve Serenay’la birlikte elemeye kalmış olacak.

“ONA BU ADAYI DAR EDERİM”

Doğukan’ın Serenay’ın ismini yazdığının ortaya çıkmasından sonra ise herkes büyük şaşkınlık yaşadı. Hakan Doğukan’a büyük tepki gösterirken, bugüne kadar 100 günden fazla süren dostluklarını satmakla suçladı. Hakan ikinci dokunulmazlığı kazanmaları halinde ise Serenay’ı da boşu boşuna elemeye sokmuş olacağı için Doğukan’a sert tepki gösterdi. Hakan “Biz kazanırsak gönüllülerden bir kişi, bizden ise iki kişi elemeye kalmış olacak. Sen kendini kurtaracaksın diye yarın kazanınca karşı takımdan bir adayın karşısına bizim takımdan iki kişiyi koymuş oldun. Bu mu senin duruşun. Survivor’da böyle bir şey yaşanmamıştır. Eğer Doğukan yüzünden Serenay bu adadan giderse ona bu adayı dar edeceğim” dedi.

“SURVİVOR’A EN İYİ ARKADAŞIMI BULMAYA GELMEDİM”

Doğukan ise konseydeki şaşırtan kararından sonra ilginç açıklamalar yaptı. Survivor’a en iyi arkadaşını bulmaya gelmediğini söyleyen Doğukan “Ben istediğim kişiyi yazarım. Serenay’ı yazmasam ben kendimi ateşe atmış olacaktım bavulumu toplar giderim o zaman. Ben buradan gittikten sonra siz benim hayatımda olmayacaksınız” dedi. Ünlüler takımındaki ilginç konsey Acun IIılcaı’ya da şaşırttı. Ilıcalı bugüne kadarki en ilginç ada konseyinin bu olduğunu söyledi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler