1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor adasında cinsel hayat gerçeği!
Survivor adasında cinsel hayat gerçeği!

Survivor adasında cinsel hayat gerçeği!

Survivor’ın popüler isimlerinden Hasan Yalnızoğlu, internet üzerinden, adadaki cinsel hayat ve kadınlar hakkında sorulan sorulara çarpıcı yanıtlar verdi.

A+A-

Survivor yarışmacılarından Hasan Yalnızoğlu, ünlülere internet üzerinden online olarak soru sorulabilen KizlarSoruyor.com’da sorulara cevap verdi. “Survivor adasında cinsel hayat nasıl?” sorusunu, “Yaklaşık dört buçuk ay boyunca yemek bile yiyemiyoruz. Adadaki cinsel hayat sıfır” diyerek yanıtladı.


“Survivor Gerçekleri”


Survivor Hasan, “Sizin gözünüzde kadın ne demek?” sorusuna ise, “Kadın her şey. Belki bazen anne, bazen bir eş, bazen baba. Bana göre çok kutsal. Cennet anaların ayaklarının altında.” dedi. 'Survivor Gerçekleri' isimli yeni bir kitap hazırlığında olduğunu belirten Yalnızoğlu, kitabında adadaki yaşamı tüm çıplaklığıyla anlatacağını açıkladı.
Hasan Yalnızoğlu, Survivor’da yaşananların gerçek olduğunu ancak kurgusuz ve montajsız bir Survivor düşünülemeyeceğini, bütün bunların çok yakında yazacağı kitapta yer alacağını söyledi. 

“Kadınlara Survivor’ı tavsiye etmiyorum”


Yalnızoğlu, Survivor’a katılacak yeni yarışmacılara da tavsiyelerde bulundu: “Yarışırken rakibinizin kafasına basın, kadın yarışmacılara hakaret edin, saygıdan bahsedip terbiyesizlik yapın, rakiplerinize hakaret ederek morallerini bozmaya çalışın. Tabii ki bunları yapın demeyeceğim. Bunları yapmazsanız sonuç ne olur bilmem ama belki iyi bir insan olabilirsiniz” diyen Yalnızoğlu, kadınlara Survivor’a katılmalarını tavsiye etmediğini söyledi. 

 

(ELMAELMA)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler