1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor 2017'de kimler var sorusuna yanıt arayanlar...
Survivor 2017'de kimler var sorusuna yanıt arayanlar...

Survivor 2017'de kimler var sorusuna yanıt arayanlar...

Survivor 2017'nin ne zaman başlayacağı ve kimlerin katılacağı ile ilgili soruların cevabı merakla bekleniyor. Acun Ilıcalı Survivor 2017 hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İşte Survivor 2017 için söylenenler...

A+A-

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor programı kısa zamanda çok fazla izlenerek fenomen haline geldi. Şimdilerde Survivor 2017 beklentileri başladı. Survivor 2017'nin ne zaman başayacağı ve Survivor 2017'de kimlerin yarışacağı merak konusu...

2017 yılı yaklaştıkça bu yıl yapılacak olan Survivor yarışması da netleşmeye başladı. Survivor 2017 ile ilgili bilgiler paylaşan Acun Ilıcalı bazı isimlerin sürpriz olacağını söyledi.
 
TV 8'in sahibi, aynı zamanda da Survivor yarışmasının sunucusu olan Acun Ilıcalı, reyting rekorları kıran programıyla ilgili katıldığı bir davette açıklama yaptı. Yarışmanın hazırlıkları büyük bir hızla devam ederken çalışmalarının fazlalaştığını söyleyen Ilıvalı 2-3 sürpriz isim yarışacağını vurguladı.

Survivor 2016'nın yarışmacılarıyla birlikte geçtiğimiz günlerde Ulus 29'da düzenlenen partiye katılan Acun Ilıcalı, yeni sezon için de ilk bilgileri verdi:
 
SÜRPRİZ İSİMLER VAR
 
'Önümüzdeki sene de iddialıyız. Güzel bir Survivor yapcağız. Yavaş yavaş başladık. Sürpriz isimler de var. Adı üzerinde sürpriz olduğu için söylemeyeceğim. Bu isimler tek tek çıksın daha iyi olur. Ama 2-3 tane çok güzel isim var. Söylesem çok gülersiniz ancak söyleyemiyorum. 
 
YUNNİSTAN'DA DA SURVİVOR OLACAK
 
2017 yılında Yunanistan'da yapılacak yarışma hakkında da bilgi veren Ilıcalı, 'Büyük ihtimalle Yunanistan'da da Survivor yapacağız. Yunan televizyonuna Yunan ünlüleri Yunan gönüllüleri şeklinde bir Survivor yapacağız. Onu da Dominik'te çekeceğiz. Bizim için de yeni bir heyecan olacak. Öğleden sonraları Yunan oyununu seyretmeye gideceğiz. Kim kazanıyor ne yapıyor diye. Zaten işimiz azdı biraz daha artacak' dedi.

HABERE YORUM KAT