1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Survivor 2016'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Survivor 2016'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2016'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Ekranların vazgeçilmez yarışması olan Survivor 2016'da heyecan doruktaydı. Yayınlanan Survivor 2016'da son bölümde dokunulmazlık oyununda kazanan Ünlüler mi Gönüllüler mi? sorusu yanıt buldu.

A+A-

Survivor 2016 macerası TV8 ekranlarında devam ediyor. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele!

Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele ettiler. Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybetti ve bireysel dokunulmazlık oyununa çıktı.

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu! Yapılan oylamanın ardından...

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerde, yarışmacılar arasında yapılan oylamanın ardından ilk eleme adayı Serkay oldu...

Acun Ilıcalı'dan Semih'e uyarı: 'Serkaç diyemezsin!'

Konseyde yarışmacılarla konuşan Acun Ilıcalı, Semih'in söylemlerine dikkat etmesi gerektiğini ve Serkay'a Serkaç demesinin doğru olmadığını söyledi

Nagihan oyun bitti atışa devam etti! Acun Ilıcalı onu uyardı...

Dokunulmazlık oyununda Damla'ya kaybeden Nagihan, boş tüfekle atışa devam etti. Acun Ilıcalı, tüfeğin içinin boş olduğunu söyleyip Nagihan'ı uyardı...

Görüntülü konuşmak için yarıştılar!

fft16_mf7144179.jpeg

İletişim ödül oyununda gönüllüler 10'a 6 kazanarak sevdikleriyle görüntülü konuşma fırsatını yakaladı.

Gönüllüler, Semih'in sakatlığına inanmıyor: 'Yalancının evi yanmış...'

fft16_mf7144163.jpeg

Bir önceki ödül oyununda sakatlanan Semih'in durumunu değerlendiren Gönüllüler, rakiplerinin sakatlığına inanmadılar...

ÖDÜL GÖNÜLLÜLER TAKIMININ

fft16_mf7144144.jpeg

Kazanan takım ödüle kavuştu! Sevdikleriyle görüntülü konuştular. İletişim ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı, sevdikleriyle görüntülü konuşma yapıp hasret giderdiler...

SURVİVOR'DA YENİ KURALLAR AÇIKLANDI

Survivor 2016'nın yapımcısı Acun Ilıcalı, ada konseyinde son SMS oylamasından sonra kuralların nasıl olacağını açıkladı.

Survivor 2016'da artık üç değil iki eleme adayı çıkacak, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı da isim söyleyemeyecek.

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, "Değişen kuralları söylemem gerekiyor. Dokunulmazlık oyunlarından sonra kaybeden takım kim olursa olsun bireysel dokunulmazlığı oynayacak ancak bireysel dokunulmaz olan arkadaşımız aday söyleyemeyecek" dedi.

Kıbrıs'taki büyük final öncesi yarışmacılara bilgi veren Ilıcalı, "Sayımız azaldı, artık bir aday çıkacak. Ada konseyinden kimin adı çıktıysa o aday olacak. İkinci dokunulmazlık oyununu aynı takım kaybederse bir kez daha oylamaya gidilecek, bu sefer dokunulmazlık oyunu oynanmayacak ve ikinci aday çıkacak. Her hafta iki aday çıkacak ve bir eleme olacak. Bundan sonra üç aday çıkmayacak" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT